Aranżacja sypialni

Łóżka, komody, szafy, nakastliki, toaletki... Twoja wymarzona sypialnia.
BDMeble
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2014, 11:48
Kontaktowanie:

Aranżacja sypialni

Postautor: BDMeble » 14 lut 2014, 9:33

Sypialnia jest jednym z kluczowych pomieszczeń w domu, gdyż spędzamy w niej średnio ok 6-8 godzin każdej doby. To jak zasypiamy oraz gdzie się budzimy ma również wpływ na jakość snu, a co za tym idzie na nasze samopoczucie, dlatego ważnym jest aby wystrój sypialni sprzyjał relaksowi i spokojnemu snu. Wybór łóżka, szafy, koloru ścian, zasłon itd - to wszystko ma znaczenie. Sypialnia w intensywnych kolorach z krzykliwymi meblami raczej nie zapewni nam spokojnego snu. Warto więc poświęcić czas na odpowiednią aranżację sypialni.
łóżka gdynia które odmienią nie tylko wnętrze Twojej sypialni, ale równiez komfort Twojego snu
Piotr Morawski
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2013, 16:42
Kontaktowanie:

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Piotr Morawski » 15 kwie 2014, 10:47

Zgadzam się w zupełności. Jako przykład przesyłam kilka przykładowaych aranżacji sypialni. Polecam szczególnie sypialnie z naturalnego drewna sosnowego.
Załączniki
20.jpg
Kolekcja Romantik
19.jpg
Klasyczna kolekcja sosnowa
16.jpg
Meble brzozowe Rodan
11.jpg
Meble sosnowe Genewa
10.jpg
Meble sosnowe Genewa
Produkcja mebli sosnowych - Made of Wood Group
http://www.zrobionezdrewna.pl
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: aneta_b » 23 maja 2014, 6:40

Bardzo fajne te aranżacje, takie jasne i słoneczne, od razu robi się wiecej przestzeni. Choć ja osobiście jestem wielką fanką kolorowych sypilani, jakieś czerwienie, filoeety, eregtyczne żółcie....Jakoś mi się takie wystroje podobają, bo od razu można wstać w dobym humorze i z energią ;) Ale to moje osobiste wyznaczki :D
Te drewiane sypialnie na zdjęciach też zachwycają.
`Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.`
meblonista
Posty: 34
Rejestracja: 11 paź 2013, 12:40
Kontaktowanie:

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: meblonista » 06 cze 2014, 12:46

Swoją sypialnię mam zachowaną w fiolecie i bieli i w takim zestawieniu kolorów najlepiej się czuje.
Nie jest mdło, ale jakoś tak ciepło i przyjemnie.
Podstawą w aranżacji każdej sypialni jest dobre łóżko i materac,
a poza tym trzeba pamiętać, aby niepotrzebnie nie zagracać,
aby nic nas nie rozpraszało, a także nie kurzyło się.
Najlepiej zdrowo wysypiać się w przewietrzonych i odkurzonych pomieszczeniach :)

Polecam łóżka ze strony www.meblonista.pl
Szeroki wybór, różne wielkości, próbki tkanin i skór wysyłamy bezpłatnie!
meblonista.pl - Wiem czego chcę
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: aneta_b » 13 cze 2014, 6:43

Ja ostatnio starsznie zakręciłam się na punkcie łóżek z metalowymi ramami, są bardzo stylowe, ale w sumie można dopasować je nawet do nowoczesnej aranzacji. Tylko ciężko trafić na jakiś ładny model, który będzie w rozsądnej cenie, no i nie będzie przesadzony pod kątem ozdób. Ale może uda mi się w końcu znaleźć coś odpowiedniego :smile:
`Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.`
żabcia123
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwie 2014, 11:19

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: żabcia123 » 25 cze 2014, 18:31

Bardzo ładne łózka sypialniane są dostępne w ofercie sklepu. Sama ostatnio tam kupiłam dla siebie i jestem bardzo zadowolona. Jakość 1 klasa!
Kazik89
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2015, 15:06

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Kazik89 » 04 sty 2015, 15:20

Szukam łóżka do sypialni. Znalazłem coś takiego . Miał ktoś styczność z tym sklepem i może coś powiedzieć więcej? Obrazek
karinakondraczuk
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2015, 18:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: karinakondraczuk » 14 sty 2015, 18:46

Dobra sypialnia to podstawa, ale same łóżko to tylko 25% sukcesu, 75% to jednak wygodny materac.
kossa
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2015, 10:37

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: kossa » 19 sty 2015, 12:26

Pierwsza sypialnia na zdjęciu jest piękna. Sypialnia musi być przytulna i koniecznie z wygodnym łóżkiem i odpowiednim materacem.
Ja będę miała  sypialnie na poddaszu. Inspiracje mi teraz towarzyszą każdego dnia, bo taką jest trudniej urządzić ze względu na skośny sufit:)
Zobaczymy co z tgo wyjdzie.
Aniela56
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2013, 15:18

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Aniela56 » 03 lut 2015, 12:18

Mi podobają sie stonowane sypialnie. takich w ktorych tylko przyjemnie sie zasypia. Moze połączenie ciemnych kolorów z jasnymi. Tak by było ciepło. No i aranżacja wnętrz w takiej sypialni wcale nie jest łatwa. w końcu bedziemy w niej spędzać dużo czasu to musi fajnie wygladac.

Wróć do „Meble do sypialni”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość