Aranżacja sypialni

Łóżka, komody, szafy, nakastliki, toaletki... Twoja wymarzona sypialnia.
Cyprianka90
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2015, 11:33

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Cyprianka90 » 15 kwie 2015, 11:47

Ta ostatni aranżacja to całkowicie mój styl;) i jeszcze ten zielony koc;)
Meblarz
Posty: 6
Rejestracja: 17 cze 2015, 12:07

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Meblarz » 17 cze 2015, 12:11

Też ostatnio miałem problem z aranżacją własnej sypialni. Zwłaszcza, że jest bardzo mała i zaledwie zmieściłem łóżko i szafę. Dlatego musiałem znaleźć bardzo funkcyjne meble. Nie jestem zwolennikiem sklepów Internetowym,bo czuję jakbym kupował kota w worku, ale zaryzykowałem z firmą Mandallin i się opłaciło. Sypialnia wygląda świetnie, nie mam koszmarów i bólu pleców  :D Dla zainteresowanych podrzucam linka to ich oferty, naprawdę polecam. 
Marek Grzybak
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2015, 12:49

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Marek Grzybak » 18 cze 2015, 12:58

Wiele ciekawych porad na temat aranżacji wnętrz i nie tylko jest na blogu ewamebluje.pl

Ostatnio zaciekawił mnie post o wpływie kolorów sypialni na nas:

z tych projektów to beżowy i szary mi się najbardziej podobają, super sypialnie!
Andy
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2015, 7:26
Kontaktowanie:

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Andy » 22 cze 2015, 7:36

Aranżacja sypialni to najprzyjemniejsza i najważniejsza część projektu. Jeśli ktoś nie ma miejsca na łóżko z baldachimem, a chciał by spać na normalnym, wygodnym łóżku, to polecam łóżko w szafie w takiej sytuacji. Sam śpię na takim, i jestem zadowolony.
zairot101
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2015, 9:00

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: zairot101 » 25 cze 2015, 9:06

Można kupić też tanie narzuty na łóżko. Ozdobią sypialnię i ochronią pościel przed zabrudzeniami.
Kondeross
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2015, 7:22

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Kondeross » 17 lip 2015, 7:26

W sypialni najważniejsze jest wygodne i komfortowe łóżko. Ja swoje zakupiłem w salonie Fabryka Sypialni - solidne łóżka w warszawie i jestem bardzo zadowolony. Do tego jakaś szafa no jasne kolory ścian. Tyle starczy wg mnie do sypialni.
Malaysia
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2015, 19:09

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Malaysia » 19 sie 2015, 19:32

ja lubię meble stylizowane na stare wiec takich własnie szukałam do sypialni. Kumpela poleciła mi sklep http://www.impresje24.pl/ i znalazłam tam cos dla siebie. W ogóle maja dużo dodatków oryginalnych do mieszkania :) 
Poweeloops
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2015, 7:15

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Poweeloops » 09 wrz 2015, 7:17

Ja urządzam sypialnie teraz i zastanawiam się nad oknami, jestem ciekaw jakby tam wyglądała grafika na szkle warszawa . Stosował ktoś z was takie rozwiązanie? Ma z tym jakieś doświadczenia? Z góry dzięki za pomoc. 
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: aneta_b » 18 paź 2015, 15:18

Nie za bardzo rozumiem jak to ma wyglądać z tą grafiką. My ostatnio robiliśmy mały remont w sypialni. Pomalowaliśmy, mamy nowe łóżko i materac, a do tego zrobiliśmy szafę wnękową na całej długości sypialni. Nie dało się nigdzie kupić takiej jak mi się podobała więc zamówiliśmy u http://stokan.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. 
wiola438
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2016, 19:49

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: wiola438 » 01 lut 2016, 19:53

Mnie strasznie podobają się sypialnie w tym stylu - http://www.mmisleeping.pl/luna.html . Jasne barwy, wszystko takie proste a zarazem eleganckie. Co najwyżej zmieniłabym kolor ścian i ewentualnie narzutę na łóżku. Dodałabym do wnętrza trochę pastelowych kolorów.

Wróć do „Meble do sypialni”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości