Aranżacja sypialni

Łóżka, komody, szafy, nakastliki, toaletki... Twoja wymarzona sypialnia.
marcelina12
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2016, 9:12

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: marcelina12 » 08 mar 2016, 9:24

Ja też wole jasną sypialnie. Ale przede wszystkim musi być przytulna, nie lubię "sterylnych" miejsc. 
To już ten czas by pomyśleć o własnej budowie. Szukam inspiracji, pomysłów i dobrych projektów. Interesują mnie głównie  domy gotowe Katowice.
FraneKC
Posty: 6
Rejestracja: 08 mar 2016, 12:05
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: FraneKC » 08 mar 2016, 12:57

[font='Lucida Grande', 'Trebuchet MS', Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif]Ja też wole jasną sypialnie. Ale przede wszystkim musi być przytulna, nie lubię "sterylnych" miejsc. [/font]
Ja osobiście mam odmienne odczucia, bo mnie sterylność kojarzy się z przytulnością. Lubię, jak jest prawie symetrycznie i jak kolory są takie zdecydowane. Te wnętrza na zdjęciach powyżej są dla mnie trochę zbyt klasyczne. Mnie się podoba np. to:

Obrazek
Zgłębiam budownictwo zgodne z naturą, nie jej przeciwne. Kocham materiały naturalne, a także energię odnawialną. Więcej informacji na ten temat: baza wiedzy firmy http://elve.pl/
Meblowy Guru
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2016, 10:02
Kontaktowanie:

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Meblowy Guru » 27 kwie 2016, 15:50

Kilka pomysłów na aranżację sypialni można zobaczyć na stronie naszego sklepu - http://www.meblowy.guru/meble-do-sypialni-sklep. Znajdą tam Państwo różnego rodzaju meble sypialniane z dostawą do domu w całej Polsce oraz na terenie UE.
adrianna.otulak
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2016, 7:21

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: adrianna.otulak » 03 maja 2016, 15:20

Ja uwielbiam urządzać sypialnię i czasami żałuje, że mam tylko dwie. Wyszukuje ładnych przedmiotów na luxusportal lub w google i jak już coś sobie upatrzę to po prostu muszę to mieć. Ostatnio spodobała mi się ładna lampa w stylu retro. I przemeblowałam sypialnie na bardziej pasującą do tego lampy. Mąż z początku marudził, ale wreszcie przyznał, że nieźle wyszło. 
Szymon507
Posty: 50
Rejestracja: 05 lut 2016, 10:32
Kontaktowanie:

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Szymon507 » 06 cze 2016, 5:42

My niestety nie mamy jeszcze sypialni, ale jesteśmy młodym i rozwojowym małżeństwem więc pewnie w przyszłym mieszkaniu już sypialni się dorobimy.
loreen
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2016, 11:09

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: loreen » 27 cze 2016, 11:27

[quote=adrianna.otulak]Ja uwielbiam urządzać sypialnię i czasami żałuje, że mam tylko dwie. Wyszukuje ładnych przedmiotów na luxusportal lub w google i jak już coś sobie upatrzę to po prostu muszę to mieć. Ostatnio spodobała mi się ładna lampa w stylu retro. I przemeblowałam sypialnie na bardziej pasującą do tego lampy. Mąż z początku marudził, ale wreszcie przyznał, że nieźle wyszło. [/quote]
Czyli traktujesz bardzo hobbystycznie takie przemeblowania ;) ja też lubię się pobawić różnym ustawieniem mebli czy jakichś dekoracji by nie było nudno, a zawsze jakoś inaczej i czasami lepiej się da ułożyć. Ale z mojego doświadczenia wynika, że takie dokupowanie rożnych bibelotów bo nam się podobają w sklepie na dłuższą metę nie jest dobre, bo się zagracamy. Ja też tak robiłam, bo w sklepie na wystawie fajnie wygląda a w domu już tak sobie. Dlatego postanowiłam sprzedać naprawdę sporo "gadżetów" i z sypialni i z salonu na aukcjach internetowych i wynająć firmę do aranżacji. Na razie tylko sypialnią by się zajęli bo nie mam za dużych oszczędności. Myślałam o http://ardeko24.pl/ bo koleżanka miała z nimi do czynienia gdy projektowali jej salon z aneksem kuchennym i naprawdę wyszło świetnie - wszystko idealnie dobrane, dodatki nie były jakieś kosmicznie drogie i wyszukane. Stonowane ale ciekawe i funkcjonalne. Więc zbieram kaskę i zobaczymy, może na jesień już będzie nowa sypialnia ;)
Rogaw
Posty: 7
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:51

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Rogaw » 29 cze 2016, 12:14

Piękne te panele na zdjęciu!!  Mógłbym mieć u siebie takie. I jeszcze najlepiej taką samą sypialnię, ale to już chyba zbyt wiele :)  Moja niestety nie jest ani tak duża ani tak wyposażona...
czechuw
Posty: 7
Rejestracja: 01 lip 2016, 8:18

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: czechuw » 01 lip 2016, 8:45

U mnie jest tak, że tworzę wielkie plany z przemeblowaniem albo projektowaniem wnętrz od nowa, a potem jak już coś ruszam to nagle tracę całą motywację i w efekcie niewiele zmieniam.
Mógłbym wynająć specjalistów od tego, ale nie mam też cierpliwości, by gościć ich u siebie przez dużo czasu, a że często wracam do domu z pracą, nie mógłbym się skupić, gdyby tyle ludzi się kręciło po domu. I tak większość rzeczy próbuję robić sam, ewentualnie z przyjaciółmi albo rodziną, jak mamy czas.
Co do sypialni to spodobały mi się ostatnio propozycje wysuwane przez http://www.inter-your.pl, czyli sypialnie w stonowanych, kojących kolorach, z wygodnym, puchowym łóżkiem, a do tego z jasnymi ścianami i ciemnym drewnem mebli. Nie przeszkadzają mi ciemne barwy więc będę się starał dążyć do takiego wystroju. Jeszcze się zastanawiam, czy na część ścian nie położyć paneli dla lepszego efektu końcowego. 
Dmochov
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2016, 8:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Dmochov » 21 lip 2016, 8:40

Dla Mnie jeśli ktoś oczywiście ma możliwość, bardzo fajnie jest zaprojektować w sypialni elementy garderoby. Ja akurat jestem po remoncie i garderobę wpisaliśmy w pomieszczenie, które wcześniej było wnęką. Zagospodarowaliśmy je tak, że wyszła z tego szafa przesuwna, http://www.zyjkomfortowo.pl/szafy-przesuwne/ będąca niejako zmniejszoną wersją garderoby.
Na pierwszy rzut oka na powierzchni straciliśmy sporo. Ale za to wszystko jest w jednym miejscu i co najważniejsze, mogliśmy pomyśleć o wyłączeniu szaf z 2 innych pokojów, co pozwoliło zyskać w nich sporo miejsca. Oczywiście szafę z wbudowaną garderobą wykonaliśmy za pośrednictwem firmy, która robi meble pod wymiar. Zaprojektować taki pomysł za pośrednictwem zwykłego, stacjonarnego sklepu, jest to chyba niemożliwe.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2016, 7:30 przez Dmochov, łącznie zmieniany 1 raz.
Hanka27
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2016, 4:19

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Hanka27 » 29 lip 2016, 4:24

Ja jestem na etapie poszukiwania łóżka do sypialni, od tego zacznę, a potem podobieram pozostałe elementy. Przyjazne portfelowi łóżka sypialniane oglądałam ostatnio tu https://sagameble-sklep.pl/851-lozka-do-sypialni Najbardziej podobają mi się tapicerowane w mocnym kolorze - wówczas meble i dodatki dobrałabym w neutralnych beżach i szarościach. Ściany w sypialni mamy białe.

Wróć do „Meble do sypialni”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość