Aranżacja sypialni

Łóżka, komody, szafy, nakastliki, toaletki... Twoja wymarzona sypialnia.
jacekk44s
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2016, 15:41

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: jacekk44s » 28 lis 2016, 15:47

Jeśli jesteście na etapie aranżacji sypialni u siebie to osobiście mogę polecić sypialnie włoskie które zastosowałem nie tak dawno u siebie. Rewelacyjna jakość mebli, świetny nowoczesny styl to największe atuty, cena jest kolejnym sporym atutem !
talaska
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2016, 20:33

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: talaska » 28 lis 2016, 20:40

[quote=loreen]Dlatego postanowiłam sprzedać naprawdę sporo "gadżetów" i z sypialni i z salonu na aukcjach internetowych i wynająć firmę do aranżacji. Na razie tylko sypialnią by się zajęli bo nie mam za dużych oszczędności. Myślałam o http://ardeko.pl/ bo koleżanka miała z nimi do czynienia gdy projektowali jej salon z aneksem kuchennym i naprawdę wyszło świetnie - wszystko idealnie dobrane, dodatki nie były jakieś kosmicznie drogie i wyszukane. Stonowane ale ciekawe i funkcjonalne. Więc zbieram kaskę i zobaczymy, może na jesień już będzie nowa sypialnia.


[/quote]
I jak wrażenia po skorzystaniu z usług dekoratorów wnętrz? Opłaca się Twoim zdaniem?  Słyszałam, że firmy zajmujące się aranżacją próbują dobrać materiały i akcesoria pod kątem portfela klienta. Nie chciałabym wydawać za dużo na wyposażenie wnętrz w niepotrzebne gadżety. Co innego użyteczne dodatki - piękne lampy, czy wygodne fotele. Czy osoba z ograniczonymi wydatkami również może korzystać z usług firm takich jak Ardeko.pl?  
Ostatnio zmieniony 02 sty 2017, 9:10 przez talaska, łącznie zmieniany 1 raz.
Sebioler
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2016, 9:24

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Sebioler » 29 lis 2016, 9:27

Witam serdecznie wiecie może gdzie kupię  łóżka kontynentalne w warszawie lub okolicach ?? Z góry dzięki za pomoc. 
Anastazja_p
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:17

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Anastazja_p » 06 gru 2016, 8:48

W sypialni spędzamy większość naszego wolnego czasu, szacunkowo śpimy przez jedną czwartą życia, dlatego właśnie warto przyłożyć się do aranżacji tego pomieszczenia. Ważne są dodatki dekoracyjne, do tego jakieś ładne zasłony i firanki , które nadadzą klimatu. Nie można zapomnieć też o meblach, jeśli wybierzemy solidne posłużą nam przez kilka dobrych lat. W mojej sypialni stoi komplet kupiony w rzeszowskim salonie meblowym Meblo Dom II, który znajduje się na ulicy Armii Krajowej 24, pomiędzy hotelami Classic i Zimowit. Mimo tego, że mają już kilka lat prezentują się ciągle jak nowe. Fajnie, że zdecydowałam się na zakup właśnie u nich, bo inaczej pewnie już dawno wymagałyby zmiany na nowe.
Szymon507
Posty: 50
Rejestracja: 05 lut 2016, 10:32
Kontaktowanie:

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Szymon507 » 13 gru 2016, 8:00

Jak dla mnie to niewiele trzeba mebli w sypialni. Wystarczy nocna szafka, łóżko i szafa.
bogdan52
Posty: 45
Rejestracja: 25 lis 2016, 10:18

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: bogdan52 » 14 gru 2016, 9:20

sypialnia to takie pomieszczenie gdzie w zupelności wystarczy nawet samo łózko ;)
szafę można mieć w przedpokoju a szafki nocne nie każdy lubi 
anata
Posty: 9
Rejestracja: 22 gru 2015, 13:58

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: anata » 19 gru 2016, 21:05

W sypialni wystarczy łóżko 200x200, do tego szafki nocne i ewentualnie komódka. Za zagłówkiem można wykorzystać specjalne tapety do sypialni , by nadać pomieszczeniu charakteru. Warto też pomyśleć o podwieszanym suficie z oświetleniem
Tinnina
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2016, 18:41

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: Tinnina » 29 gru 2016, 19:23

A może warto w tej sprawie skorzystać z pomocy zawodowców? To zawsze jest skuteczne...
Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.
ferencel
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2016, 12:28

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: ferencel » 31 gru 2016, 10:22

My mamy bardzo malutką sypialnię i mamy tam tylko łóżko dwie szafki nocne i fotel. Szczerze powiem, że minimalizm się jednak sprawdza. Pomieszczenie nie jest zagracone niepotrzebnymi rzeczami, bo sypialnia jest po to aby w niej spać a nie chomikować różne rzeczy. Postawiliśmy na biała ramę do łóżka i bardzo wygodny materac z hilding. Do tego ładna narzuta i poduchy. Na szafkach lampki nocne, a fotel w kolorze fuksji.
mantra
Posty: 7
Rejestracja: 04 paź 2016, 7:36

Re: Aranżacja sypialni

Postautor: mantra » 01 sty 2017, 18:21

Rzecz gustu, ja mam błękitne ściany z białymi meblami ;) jedyne co bym zmieniła to dodałam bym tapete na jednej z ścian. Coraz więcej można spotkac w sklepach piekne wzory :)

Wróć do „Meble do sypialni”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość