Inspiracje

Szafki RTV, stoliki i ławy, komody, witryny... Meble w salonie.
juliana

Re: Inspiracje

Postautor: juliana » 12 wrz 2018, 11:45

Ja ostatnio przeglądając różne kinkiety – bo strasznie mi się spodobały i chciałabym właśnie za ich pomocą oświetlić więcej powierzchni domku – trafiłam na takie w stylu loft. Kiedyś chyba bardziej mówiło się o takie estetyce „industrialna”. W każdym razie o takie kinkiety chodzi: https://technodeluxe.pl/lampy-scienne-i-kinkiety/kinkiety-industrialne . I w sumie muszę powiedzieć, że właśnie one zainspirowały mnie do tego, by może w przyszłości poszaleć z tym całym stylem loft – mąż kiedyś słuchał dużo muzyki industrialnej w stylu Nine Inch Nails i Neubauten Einstürzende, więc na pewno go to zainteresuje : P.
bejka

Re: Inspiracje

Postautor: bejka » 17 wrz 2018, 7:54

Nie każdemu podoba się taki styl, ale ja bardzo go lubię, a na to oświetlenie chętnie zerknę. Akurat jesteśmy na etapie urządzania nasze sypialni i brakuje nam jeszcze paru drobiazgów. W piątek dotarły z mebledoktór24.pl meble, aj piękne, ale najważniejsze, że super sie śpi na tym łóżku. Bardzo udany zakup.

Wróć do „Meble do salonu”