Gdzie kupujecie antyki?

Antyki. Stare meble. Meble antyczne. Wyceny antyków. Zdjęcia i dyskusje.
dorotkawnętrz
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2016, 9:18

Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: dorotkawnętrz » 26 paź 2016, 9:39

Podajcie jakieś strony czy sklepu, gdzie można kupić fajne antyki. Do tej pory szukałam głównie na pchlich targach, ale czasami ich stan pozostawia wiele do życzenia.
meblarski
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2016, 18:20

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: meblarski » 23 lis 2016, 18:21

A ja zachęcam do zapoznania się z zawartością witryny bydgoskiej ekipy, która specjalizuje się w odnawianiu mebli - http://bohemadesign.pl/o-bohemie/. Projektanci Bohema Design realizują mnóstwo ciekawych projektów, zarówno bardziej klasycznych, jak i tych nieco bardziej nowoczesnych, designerskich. Ich meble pasują praktycznie do każdych wnętrz. Jeśli lubicie przedmioty z duszą, unikalne i nietuzinkowe, zajrzyjcie do galerii z ich realizacjami. 
AntonKon
Posty: 5
Rejestracja: 21 gru 2016, 10:45
Lokalizacja: Grudziądz
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: AntonKon » 21 gru 2016, 10:52

Nie ma za wiele sklepów które oferują antyki w dobrej cenie. Akurat na takich zakupach trzeba się znać i starać się kupować we w miarę sprawdzonych miejscach.
Partner budowlany - Stalovers
koncepcja123
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2017, 8:47

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: koncepcja123 » 10 sty 2017, 8:53

Według mnie ciężko kupić antyki w Internecie. Trzeba znaleźć coś niedaleko miejsca zamieszkania, a to też jest trudne. Zwykle takie sklepy nie mają marketingu, przez co trudniej do nich trafić. Trzeba się wysilić i poszukać na własną rękę, najczęściej jest to przypadek  :)
markan
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2017, 21:47

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: markan » 16 sty 2017, 22:06

Witam 
Ja zakupy ostatnio robiłam na stronie http://maleko.pl/
Mają tam w ofercie meble vintage i antyki. Do tego extra dodatki. . Ja jestem zadowolona . 
Wiśniewska
Posty: 4
Rejestracja: 03 lut 2017, 10:55

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: Wiśniewska » 03 lut 2017, 14:41

Ja mam mnóstwo antyków po dziadkach i zastanawiam się, czy ich nie sprzedać. Byłby ktoś z Was chętny?
konrad401
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:43

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: konrad401 » 01 mar 2017, 19:54

tak naprawdę nie wiadomo gdzie
Aneta1980
Posty: 49
Rejestracja: 20 sty 2017, 9:52
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: Aneta1980 » 09 mar 2017, 12:53

Nie wiadomo gdzie, nie ma chyba porządnej witryny z tego typu antykami do kupna i na sprzedaż 
Dla osób, które lubią elegancję i wyczucie stylu we wnętrzarstwie http://projectant.pl
jusianka
Posty: 6
Rejestracja: 15 gru 2016, 14:18

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: jusianka » 13 mar 2017, 12:57

Niestety sama w tej kwestii nie mam zbyt dużego rozeznania i nie orientuje się gdzie najlepiej kupować, jednak wiem, że ma to ogromne znaczenie, bo interesowałam się trochę inwestowaniem w starocia i rzeczywiście można się bardzo łatwo "naciąć", szczególnie jeśli ktoś nie ma jakieś dużej wiedzy w tym temacie. Kilka słów można tutaj przeczytać: https://starocie.centrumfinansowe.pl/ , ogólnie polecam całą stronę, jeśli ktoś poszukuje informacji w jakiejkolwiek sprawie finansowej. 
bartos
Posty: 33
Rejestracja: 08 sty 2016, 19:45

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: bartos » 14 mar 2017, 11:49

[quote=Wiśniewska]Ja mam mnóstwo antyków po dziadkach i zastanawiam się, czy ich nie sprzedać. Byłby ktoś z Was chętny?

W takiej sytuacji daj na ogłoszenia.Tam klient najszybciej znajdzie twoją ofertę.
Sam wszelkiego rodzaju ogłoszeń usług i sprzedaży w temacie antyków zaczynam szukać najpierw w internecie. Najpopularniejsze portale znajdziecie w artykule z linku. Ostatnio szukałem firmy do renowacji mebli i długo to nie trwało.[/quote]

Wróć do „Antyki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość