Meble do przedpokoju

Wszystko o meblach z drewna sosnowego.
tkr
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2017, 13:35

Meble do przedpokoju

Postautor: tkr » 12 lis 2019, 8:49

Cześć wszystkim, podjęłam decyzję o remoncie przedpokoju i tu zaczęły się dylematy, bo mój przedpokój jest wąski i długi.  Co sądzicie na przykład, żeby cześć szafy okleić taką tapetą, jaką będę mieć na ścianie? I czy lustro zawsze optycznie powiększa pomieszczenie - a może jest jakaś alternatywa, bo niekoniecznie chcę mieć duże lustro w przedpokoju?
gella
Posty: 83
Rejestracja: 06 kwie 2017, 4:25

Re: Meble do przedpokoju

Postautor: gella » 12 lis 2019, 10:54

Oklejenie szafy tapetą z pewnością sprawi, że mebel częściowo "zniknie" - czyli będzie mniej rzucał się w oczy. Mam jednak obawy co do technicznej formy .Czy przypadkiem nie będzie to zbyt trudne? Niewiele jest tapet, które dobrze bedą wyglądały zarówno na ścianie jak i na meblu.  Lustro - by powiększało wnętrze - musi być zastosowane w odpowiedni sposób. Polecam zastanowić się nad tym w którym miejscu będzie powieszone.
Dla ozdoby mozna zastanowić się również nad umieszczeniem w przedpokoju konsoli:
https://bihome.pl/Przedpokoj-stoliki-do-przedpokoju
Meble takie nie zajma wiele miejsca w pomieszczeniu i są jednocześnie praktyczne. 

Wróć do „Meble sosnowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość