Meble z postarzanego drewna, Manufacture-MRN

Wszystko o meblach z drewna sosnowego.
matned
Posty: 12
Rejestracja: 20 paź 2013, 16:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Meble z postarzanego drewna, Manufacture-MRN

Postautor: matned » 11 kwie 2016, 9:41

Piękne, stare drewno stare wzory vintage. Takie właśnie ciekawe rzeczy można znaleźć w ofercie firmy Manufacture-MRN
http://manufacture-mrn.pl 

Meble industrialne , rustykalne. Materiały - metal, drewno. Nogi do stołów drewniane, żeliwne, stalowe. 

Szeroka gama produktów umożliwi każdemu dobranie odpowiedniego mebla do swojego wnętrza. Oczywiście fachowcy z Manufacture-MRN podpowiedzą , jak najlepiej dobrać swój wymarzony mebel, zarówno od strony estetyki jak i materiału.

W Manufacture-MRN pracują absolwenci szkół artystycznych oraz fachowcy. 

Wieloletnie doświadczenie i znajomość wielu "starych" technologii, które wykorzystują do produkcji swoich mebli oraz uniwersalność daje im przewagę nad innymi firmami.

Zapraszamy

Obrazek
Stół sosnowy z taboretami
Meble industrialne, meble malowane i projektowanie wnętrz
tokens
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2016, 7:56

Re: Meble z postarzanego drewna, Manufacture-MRN

Postautor: tokens » 11 maja 2016, 7:57

Ja mogę polecić dobre meble kolonialne sklep. Mam takie u siebie i jestem zadowolony. Fajne meble.
spankays
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2016, 6:25

Re: Meble z postarzanego drewna, Manufacture-MRN

Postautor: spankays » 21 cze 2016, 6:26

Najlepiej pójść do kogoś kto wykonuje profesjonalne usługi stolarskie wrocław, a on na pewno zrobi na zamówienie takie ładne mebelki.
matned
Posty: 12
Rejestracja: 20 paź 2013, 16:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Meble z postarzanego drewna, Manufacture-MRN

Postautor: matned » 21 cze 2016, 6:45

Na Pewno nie zaprojektuje ich od nowa  :lol:
Meble industrialne, meble malowane i projektowanie wnętrz
Cezary4
Posty: 10
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:27

Re: Meble z postarzanego drewna, Manufacture-MRN

Postautor: Cezary4 » 16 mar 2017, 6:52

Fajne takie mebelki, ale chyba trzeba by cały dom urządzić w takim stylu. Bo jakoś nie wyobrażam sobie, by postawić takie postarzane meble w salonie, a w jadalni meble w stylu skandynawskim. Musi to być wszystko dokładnie przemyślane i zaprojektowane. Tylko nie wiem, jak wygląda sprawa z cenami.  I czy warto inwestować w nowe meble, które są postarzane przez człowieka, czy może lepiej szukać starych mebli i nieco je odświeżyć. 
Gdy kobieta przychodzi do mężczyzny, którego kocha, czuwają nad nimi anioły.

Wróć do „Meble sosnowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości