Jak urządzić stylową kuchnię?

Kredensy, komody, stoły kuchenne, krzesła, szafki kuchenne... Meble do jadalni i kuchni.
karona
Posty: 2
Rejestracja: 29 lut 2016, 22:45

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: karona » 01 mar 2016, 0:23

Dwie stylowe aranżacje. Nie do końca typowe meble retro raczej delikatne stylizowanie poprzez dobór deseni i dodatki.

PS. Zależy też co rozumiemy pod pojęciem "stylowa kuchnia" czy "stylowe meble kuchenne". Stylów i stylizacji jest wiele.

Obrazek

Obrazek
marcelina12
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2016, 9:12

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: marcelina12 » 08 mar 2016, 9:28

Też mi się wydaje, że użycie płytek w części kuchni (przede wszystkim miejsca, które najbardziej się brudzą) to najlepszy pomysł. Super wygląda kolorowa mozaika :) 
To już ten czas by pomyśleć o własnej budowie. Szukam inspiracji, pomysłów i dobrych projektów. Interesują mnie głównie  domy gotowe Katowice.
yolanta
Posty: 6
Rejestracja: 06 lis 2014, 13:42

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: yolanta » 05 kwie 2016, 11:26

Mi bardzo podoba się taka kuchnia. Obrazek
HirotatoGouda
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2016, 13:11

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: HirotatoGouda » 06 kwie 2016, 13:17

Ja jestem zdania, że w kuchni najważniejsze są lampy i meble. Co do lamp, to fajne są teraz rozwiązania ledowe - praktyczne, niewymyślne a za to bardzo eleganckie.
Co do mebli, to jestem za zabudową 'pod sufit'. Ważne są też blaty. Najlepiej aby były zdejmowane. Jeśli chodzi o wyposażenie danej kuchni, to nie tak dawno wymieniałem krzesła. Zdecydowałem się na zakup typowych krzeseł barowych.
Z rzeczy, które też nie tak dawno wymieniałem był koszt na śmieci typu cargo, takie jak te http://meblownia.pl/category/akcesoria- ... osze-cargo Fajny, tym bardziej, że niewiele powiększając powierzchnię, można było wybrać taki model, który dawał możliwość segregacji odpadów.
Ostatnio zmieniony 06 lip 2016, 7:13 przez HirotatoGouda, łącznie zmieniany 1 raz.
kejte
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2016, 11:36

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: kejte » 12 kwie 2016, 11:44

Te pierwsze realizacje mocno przeciętne, moim zdaniem bez konkretnego stylu, to ostatnie już lepiej, chociaż uważam, że połączenie białego i czerwonego jest średnio trafione, lepiej chyba coś takiego http://studioinvita.pl/wp-content/uploads/2015/11/Focus1.jpg Obrazek
pappetka
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2016, 20:21
Lokalizacja: Szamotuły

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: pappetka » 20 kwie 2016, 20:28

Jeśli jesteśmy w temacie bordowych kuchni, to bardzo spodobała mi się ta aranżacja z frontami na wysoki połysk.
Obrazek
Urządzam kuchnię i właśnie szukam inspiracji, trafiłam na stronę http://meblohand.eu/kuchnie gdzie oferują nowoczesne meble do kuchni. Mam jednak wątpliwości, czy wysoki połysk jest praktyczny w codziennym użytkowaniu - mam na myśli czyszczenie, czy ktoś ma doświadczenie z takimi frontami mebli?
Kamil112
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2016, 12:57

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: Kamil112 » 12 maja 2016, 9:33

Ja już od kilku miesięcy szukam odpowiedniej inspiracji do urządzenia swojej kuchni lecz wciąż nie wiem na co się zdecydować. Myślę o połączeniu koloru białego i czarnego, co jest ostatnio bardzo modne a w dodatku eleganckie. Najbardziej odpowiadała by mi tego typu aranżacja: https://www.maxkuchnie.pl/galeria/kuchnia-w-domu/studio-vente-chelm-lodowka-side-by-side-163,309.html
Co o tym myślicie?
Pessto
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2016, 7:05

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: Pessto » 30 maja 2016, 7:07

Ja do swojego mieszkania wybrałem   kuchnie ełk - polecam sprawdzić. Mają naprawdę świetne rozwiązania i ich kuchnie wyglądają świetnie. 
tamud
Posty: 3
Rejestracja: 02 cze 2016, 14:53
Lokalizacja: Białystok

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: tamud » 02 cze 2016, 14:59

Ja jestem za zabudową kuchni całościową. Uważam, że meble pod wymiar to najlepsze rozwiązanie. Sam też jestem za wybraniem materiałów naturalnych takich jak blaty czy czy parapety z np. kamienia naturalnego. Mi osobiście bardzo podoba się granit. Mam u siebie w kuchni granitowy blat kuchenny i okalającego kuchnię parapety (dwa, gdyż mam aż dwa okna).
Szymon507
Posty: 50
Rejestracja: 05 lut 2016, 10:32
Kontaktowanie:

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: Szymon507 » 03 cze 2016, 8:41

Nie ma to jak zabudowa kuchni aż do sufitu. Więcej miejsca w szafkach i mniejsze pole do sprzątania.

Wróć do „Meble do kuchni”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości