Własny sklep internetowy

Forum z przydatnymi i ciekawymi artykułami poświęconymi branży meblowej. Artykuły na temat stolarstwa, mebli drewnianych, polskich mebli, technologii drewna.
juliana
Posty: 35
Rejestracja: 09 wrz 2016, 13:49

Własny sklep internetowy

Postautor: juliana » 03 lis 2022, 9:36

Cześć wszystkim! Tak jak w tytule, myślał ktoś kiedyś nad takim pomysłem? Mój mąż z zawodu jest stolarzem, ale produkcją mebli zajmuje się głównie hobbystycznie, po pracy. Ja mam podobne zainteresowania, z tym że moja zajawka to raczej tematy renowacji i odnawiania antyków. Oboje zastanawiamy się, czy można to jakoś skuteczniej zmonetyzować, bo o ile meble dobrze nam schodzą lokalnie, tak ciężko jest nam dotrzeć do nowych klientów spoza rejonu. Czytałam trochę o różnych kanałach sprzedaży na https://cyfrowerewolucje.pl/wlasny-sklep-internetowy-czy-sprzedaz-na-platformach-zakupowych/ i wydaje mi się, że dobrym krokiem może być właśnie ten własny sklep internetowy. Macie jakieś sprawdzone firmy, które będę w stanie przygotować nam stronę i podpiąć wszystkie kluczowe metody płatności?

Wróć do „Artykuły - meble drewniane, technologia drewna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości