Szerokość zestawu podtynkowego

Drewno w łazience. Meble drewniane do łazienki.
tkr
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2017, 13:35

Szerokość zestawu podtynkowego

Postautor: tkr » 25 maja 2022, 11:45

Nie mogę dodzwonić się do majstra, więc może wy pomożecie  Jeśli zestaw podtynkowy do WC ma 50 cm szerokości to obudowany płytami k-g i obłożony płytkami będzie miał... no właśnie, ile centymetrów?
Drugie zagadnienie: minimalna odległość miski WC od ściany to... Słyszałam, że w teorii to 20 cm, ale na takie szaleństwo nie mogę sobie pozwolić.
Muszę urządzić łazienkę w wersji mikro, więc każdy centymetr na wagę złota 
gella
Posty: 83
Rejestracja: 06 kwie 2017, 4:25

Re: Szerokość zestawu podtynkowego

Postautor: gella » 25 maja 2022, 12:09

Plyta gk 12mm plytka +klej około 2,5 cm na stronę od czoła daja podwójnie płytę gk zeby konstrukcja byla stabilniejsza i fugi później nie pekaly wiec wymiar z przodu wzrosnie o dodatkowe12mm.odległość miski od sciany ja mam 17cm i jest pelen komfort,musisz przymierzyc na such i zobaczyc.
Polecam wybrać się zresztą do Leroy Merlin, praktycznie wszystko maja na wystawce (a przynajmniej większość tego co mozna zobaczyć w ich sklepie online - jesli chodzi o wyposazenie łązienek). Możesz pomierzyć na miejscu :)
W sklepie kupowaliśmy jakiś czas temu zestaw podtynkowy wc jak i pozostałe wyposażenie łazienki. Akurat natrafiliśmy na dobrą promocję i udało nam się sporo zaoszczędzić. 

Wróć do „Meble do łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości