Jacuzzi ogrodowe

Altany, ławki, stoły, wiatraki... Meble z drewna w Twoim ogrodzie.
gella
Posty: 83
Rejestracja: 06 kwie 2017, 4:25

Jacuzzi ogrodowe

Postautor: gella » 29 kwie 2022, 11:51

Polecacie? Pomożecie odpowiadając na kilka pytań? 
1. Czy materiał zewnętrzny jest wytrzymały? Koty nie zrobią z niego drapaka? 
2. Jaki podkład stosujecie pod niego? Ja myśle o puzzlach piankowych jak na place zabaw...
3. Czy zasady utrzymania takiego jacuzzi w czystości sa takie same jak w przypadku basenu? Jakie sa różnice? 
4. Jak długo nagrzewa się woda do temp
36st.?
tkr
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2017, 13:35

Re: Jacuzzi ogrodowe

Postautor: tkr » 29 kwie 2022, 12:32

1. Dosyć wytrzymały jednak kontaktu z pazurami zwierząt bym nie zaleca 
2. Najważniejsze żeby pod spodem było gładko. Nawet pod podkładem. Dobry podkład pod panele też da radę
3. Absolutnie nie  woda jest tu dużo cieplejsza, stąd rozwój bakterii dużo szybszy. Generalnie to ich wymarzone środowisko. Wodę trzeba wymieniać i to znacznie częściej. Są też specjalne kosmetyki i chemia do czyszczenia wanny z hydromasażem. Stąd na przykład kobiety w ciąży nie powinny używać jacuzzi i wanien spa. Zaleca się wymianę wody nawet co tydzień. Jacuzzi w basenach publicznych powinno robić to codziennie
4. Tutaj wiedzy nie mam 0  wody jest dosyć mało, można łac gorąca co ja szybciej podgrzeje. Jeszcze raz wspomnę od 32 stopni rozwój bakterii znacznie przyspiesza szczególnie tych chorobotwórczych. Jest to super fajne ale jak się dba. 
Basen ogrodowy i jacuzzi ogrodowe sprawdźcie sobie w Leroy Merlin, widziałem ostatnio na stronie niezłe promocje na niektóre modele. Na przykład od Bestway. 
Obrazek

Wróć do „Meble ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości