Szklane i podświetlane półki

Szafki RTV, stoliki i ławy, komody, witryny... Meble w salonie.
Korchi
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2015, 7:04

Szklane i podświetlane półki

Postautor: Korchi » 19 maja 2015, 7:08

Witam.
Bardzo podobają mi się szklane i podświetlane półki w meblach drewnianych. Ktoś się może orientuje czy firma www.zrobionezdrewna.pl oferuje takie półki do swoich mebli? Szczególnie interesuje mnie kolekcja Siena.
hacienda
Posty: 37
Rejestracja: 26 sie 2014, 14:55
Lokalizacja: Sucha Beskidzka
Kontaktowanie:

Re: Szklane i podświetlane półki

Postautor: hacienda » 19 maja 2015, 7:18

Jak najbardziej w ofercie naszej firmy znajdują się szklane półki do witryn lub komód. Jeżeli chodzi o ceny to różnią się w zależności od szerokości i rodzaju mebla w kolekcji. Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.
Załączniki
aranzacja15.jpg
Meble drewniane Hacienda
www.hacienda.pl
marianka
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2015, 7:42

Re: Szklane i podświetlane półki

Postautor: marianka » 10 lip 2015, 7:44

Mnie szklane półki już nie wystarczają, ponieważ teraz planuję założenie szklanej balustrady. Mam już upatrzoną firmę, która od lat zajmuje się profesjonalną obróbką i montowaniem szkła w naszych domach. To Lustral, patrząc na realizację na ich stronie internetowej wszystko wygląda imponująco. 
OlaF
Posty: 5
Rejestracja: 17 sie 2015, 7:40
Kontaktowanie:

Re: Szklane i podświetlane półki

Postautor: OlaF » 17 sie 2015, 7:51

najlepsze półki to półki drewniane, każde inne to zbędny luksus.
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Szklane i podświetlane półki

Postautor: aneta_b » 23 wrz 2015, 20:52

Jakoś do mnie nie przemawiają te szklane półki, ładnie niby wygląda z tym podświetleniem ciepłym światłem ale kurz też będzie podświetlało....
`Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.`
Dominika24
Posty: 11
Rejestracja: 11 paź 2016, 12:11

Re: Szklane i podświetlane półki

Postautor: Dominika24 » 11 paź 2016, 17:39

Hej! Polecam z całego serca następującą stronkę:  http://www.design-interior.com.pl/ . Znajdziecie tam ogromną ilość informacji i praktycznych wskazówek, dotyczących wnętrz, wyposażenia domu czy mieszkania a także wiele opinii na temat nieruchomości w ogóle. Zaglądnijcie koniecznie!


 
bogdan52
Posty: 45
Rejestracja: 25 lis 2016, 10:18

Re: Szklane i podświetlane półki

Postautor: bogdan52 » 27 lut 2017, 12:59

Najszybciej będzie zadzwonić i zapytać bezpośrednio u źródła :D
Majer5
Posty: 198
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:00

Re: Szklane i podświetlane półki

Postautor: Majer5 » 17 mar 2017, 8:20

Osobiście nie przepadam za takimi podświetlanymi meblami. Trochę dla mnie wygląda to jak na dyskotece. Drewno samo w sobie jest ładne, więc nie trzeba je jeszcze dodatkowo oświetlać czy podświetlać. Oczywiście jest to moje zdanie a każdy może mieć inne.
Zgodzę się na podświetlanie mebli, ale nie drewnianych. Wtedy zarówno światełka jak i meble wykonane z nowoczesnych materiałów dobrze ze sobą współpracują i ma to właściwy efekt. 
Ale kiedy straciłam nawet tę odrobinę nadziei, która zdążyła we mnie zakiełkować, wszystko wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.

Wróć do „Meble do salonu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości