Kamera do monitoringu domu

Wszystko o meblach z drewna sosnowego.
tkr
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2017, 13:35

Kamera do monitoringu domu

Postautor: tkr » 13 paź 2019, 8:22

Czy mozecie polecic jakies porzadne kamerki ip wifi do monitoringu domu?Interesowalo by mnie zainstalowanie 2 kamer i najlepiej zapis obrazu do chmury, konfigurowal ktos z Was kiedys cos takiego? ;)
gella
Posty: 83
Rejestracja: 06 kwie 2017, 4:25

Re: Kamera do monitoringu domu

Postautor: gella » 14 paź 2019, 9:58

Zerknij sobie na ten model kamery bezprzewodowej
https://sklep.gkpge.pl/kamera-zewnetrzna-bezprzewodowa
Jest bardzo wygodna oraz ma mozliwosć ładowania energią słoneczną. Zalety to na pewno:
łączność WIFI, 
praca do 3 miesięcy na wbudowanym akumulatorze 
Monitoring w czasie rzeczywistym 
Dwustronna komunikacja głosowa Jakość Full HD 1920 x 1080p 
Możliwość nagrywania ręcznego, ustawienia harmonogramu nagrań po wykryciu ruchu Night vision - widzenie w nocy 
Alarm - po wykryciu ruchu załącza się syrena wbudowana w kamerę oraz wysłane zostaje powiadomienie na urządzenia mobilne, może też zostać zapisane zdjęcie i wysłane na dowolny mail.
juliana
Posty: 35
Rejestracja: 09 wrz 2016, 13:49

Re: Kamera do monitoringu domu

Postautor: juliana » 06 mar 2021, 8:29

Można się rozejrzeć tutaj https://www.test-therm.pl/ bo mają wiele ofert. Szczególnie interesujące są wersje termowizyjne, kamery na podczerwień, bo fajnie widać co się dzieje w nocy. Jeśli już w coś inwestować to najlepiej bardzo dobrego, żeby nie trzeba było zmieniać. Ja osobiście zabieram się właśnie za instalacje w domu, bo z mężem właśnie zamieszkaliśmy w naszym nowym domu, w którym, mam nadzieję, spędzimy resztę życia. Z racji, że całe dnie nie mam nas i wracamy dopiero po pracy, to chcemy wiedzieć, co dzieje się w otoczeniu dokoła domostwa. Mamy kamerę na ogród i od frontu, tylko jesteśmy podczas instalacji tego wszystkiego. Zapis obrazu jest właśnie do chmury i mamy też podgląd z telefonów. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na zainstalowanie alarmu. Dzięki temu mamy wysoki komfort bezpieczeństwa. W sumie zdecydowaliśmy się na to, bo niestety w naszym pierwszym mieszkaniu doszło do włamania i sprawca, póki co, nie został ujęty. Nie chcemy, by coś podobnego miało znów miejsce.

Wróć do „Meble sosnowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości