Aranżacja wnętrz

Wszystko o meblach z drewna sosnowego.
gella
Posty: 83
Rejestracja: 06 kwie 2017, 4:25

Aranżacja wnętrz

Postautor: gella » 04 wrz 2019, 7:00

Hej,hej, potrzebuje namiar na sprawdzonego kogos od aranzacji wnętrz-tak to sie chyba nazywa-chodzi mi o urządzenie domu od zera,caly wystroj itp. Mieszkam w Szczecinie. Mam namiar na jedna architektke -projekt+nadzór nad wykonaniem(ma robotników swoich tez) za ok 10tysięcy-wydaje mi sie,że to dośc spora kwota. A Wy jak uwazacie??? a moze ktos ma jakies doswiadczenia,rady ?? Z góry dziekuje za wszelkie sugestie
tkr
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2017, 13:35

Re: Aranżacja wnętrz

Postautor: tkr » 04 wrz 2019, 12:05

Parę dobrych latek temu znajoma zaplaciła za podobną usługę 4500 zł , rzecz dotyczyła urządzenia 90 metrowego dwupoziomowego mieszkanka, projekt kuchni, rozmieszczenie i kształt ścianek działowych, dobór mat. typu kafle itp. Nie wyszło to najgorzej ale jak znajoma jeździła z Panią Architekt czy jak jej tam po sklepikach z kaflami i materiałami do wystroju to mało nie osiwała - bo Pani aranzującej to w głowie były tylko kafle z bardzo wysokich półek cenowych - dla porównania jak można było dostać za 50zł/m2, to ona dobierała ceramike włoska za 200 zł/m2 i inna byla fe... i tak w kólko... w końcu znajoma podziękowała Pani Architekt i z projektem sama już sobie powybierała towary w cenach normalnych... dodatkowo jak przyszło do realizacji kuchni z projektu to okazało się że Pani Architekt rabnęła sie o drobne 1,2m na długosci pomieszczenia i całe szczęście że stolarz to zauwazył i sam pomiarował pomieszczenia bo inaczej miałaby trochę szafek za dużo:( tak więc jestem zdania że projekt warto zlecić osobie - specjaliście ale zakupami to już zając się samemu
Meble polecam oczywiście na zamówienie: http://skawina24.com/wydarzenia/meble_na_wymiar_nie_tylko_do_kuchni_.html Dzieki temu dopasujesz je do pomieszczenia. 
Majer5
Posty: 198
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:00

Re: Aranżacja wnętrz

Postautor: Majer5 » 11 mar 2022, 12:52

Poszukujesz sklepu, w ktorym znajdziesz nie tylko zwykłe płytki ceramiczne, ale również najwyższej jakości włoskie i hiszpańskie kafle?
Jeśli tak, to oferta sklepu Eurołazienki jest stworzona dla Ciebie! :)
Zobacz bogatą ofertę płytek ceramicznych, mozaiek, płytek dekoracyjnych czy heksagonalnych w dobrych cenach :)
Zobacz tutaj--> płytki włoskie
Ale kiedy straciłam nawet tę odrobinę nadziei, która zdążyła we mnie zakiełkować, wszystko wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.

Wróć do „Meble sosnowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości