Meble kolonialne

Wszystko o meblach z drewna sosnowego.
Piotr Morawski
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2013, 16:42
Kontaktowanie:

Meble kolonialne

Postautor: Piotr Morawski » 06 paź 2014, 7:04

Witam.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany meblami w stylu retro to polecam meble z kolekcji Hacienda:
http://www.meblehacienda.com.pl
Są to meble rustykalne, celowo postarzane, tak aby przypominały meble sprzed kilkudziesięciu lat.
Poniżej kilka przykładowych zdjęć.
Załączniki
szafa_ozdobna_4d3s.jpg
kredens_III.jpg
biurko_4s+SD.jpg
Produkcja mebli sosnowych - Made of Wood Group
http://www.zrobionezdrewna.pl
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Meble kolonialne

Postautor: aneta_b » 05 lis 2014, 11:27

Świetna stylistyka. Dla miłośników retro wprost wymarzona Obrazek gdyby tak człowiek, miał milon pokoi do urządzenia Obrazek
`Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.`
yolanta
Posty: 6
Rejestracja: 06 lis 2014, 13:42

Re: Meble kolonialne

Postautor: yolanta » 06 lis 2014, 13:54

Takie meble są bardzo ładne jednak niewyobrażam sobie ich w moim mieszkaniu. Trzeba umiejętnie je wkomponować aby wnętrze nie kojarzyło się z muzeum Obrazek
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Meble kolonialne

Postautor: aneta_b » 09 sty 2015, 7:50

[font=Times New Roman]Mój brat urządzając gabinet, wstawił biurko i witrynę właśnie w takim stylu. Reszta jest w klasycznych kolorach no i panele. Niby nowoczesność razem z antykiem, ale gra to ze sobą i robi wrażenie. Więc jak się dobrze wkomponuje, bez przesadnych obrazów na ścianach itp, to nie bedzie muzeum w domu[/font]
`Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.`
christine
Posty: 7
Rejestracja: 27 sty 2015, 13:32

Re: Meble kolonialne

Postautor: christine » 27 sty 2015, 13:59

Mi się bardzo podoba taki styl. Teraz pomieszczenia są urządzane w tak eklektyczny sposób, że bez problemu można dopasować je nawet do nowoczesnych mebli.
meblonista
Posty: 34
Rejestracja: 11 paź 2013, 12:40
Kontaktowanie:

Re: Meble kolonialne

Postautor: meblonista » 27 sty 2015, 15:37

Meble kolonialne kompletnie nie są w moim stylu,
ale dla wielbiciela ich są to na pewno dobre przykłady.

Już widzę te wszystkie zakamarki, które dokładnie trzeba czyścić,
aby nie nagromadził się w nich kurz.

Nowoczesność + stylowa sofa/narożnik+ dodatki ocieplające wnętrze,
to jest to, co lubię najbardziej :D
meblonista.pl - Wiem czego chcę
FraneKC
Posty: 6
Rejestracja: 08 mar 2016, 12:05
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Meble kolonialne

Postautor: FraneKC » 08 mar 2016, 13:09

Również uważam, że meble kolonialne we współczesnych wnętrzach sprawdzają się słabo. Za to w krakowskich knajpach, które starają się o przytulny wystrój, jest tego wprost pełno  ;)
Taki mebel jest ciężki, nie można go postawić i żeby po prostu spełniał swoją funkcję szafy, komody, czegokolwiek. On natychmiast staje się centrum pokoju, sprawia, że jak coś do niego nie pasuje, to bardzo to widać.
Nie dla mnie.
Zgłębiam budownictwo zgodne z naturą, nie jej przeciwne. Kocham materiały naturalne, a także energię odnawialną. Więcej informacji na ten temat: baza wiedzy firmy http://elve.pl/
asia12
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2016, 13:10
Kontaktowanie:

Re: Meble kolonialne

Postautor: asia12 » 09 mar 2016, 13:21

A mi  podoba się ten styl. Wydaje mi się, że można go też fajnie wkomponować w nieco bardziej nowoczesnych wnętrzach. Eklektyczne połączenia, kontrastowe zestawienie różnych elementów dekoracyjnych może stworzyć naprawdę ciekawe i oryginalne wnętrze. 
Urządzam właśnie swoje pierwsze mieszkanie. Uwielbiam prosty, minimalistyczny styl. Biel, drewno, oryginalne dodatki i lampy skandynawskie.

Wróć do „Meble sosnowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości