W jaki sposób oszczędzacie

Aranżacja wnętrz. Style wnętrz. Pomysły, dyskusje.
gella
Posty: 83
Rejestracja: 06 kwie 2017, 4:25

W jaki sposób oszczędzacie

Postautor: gella » 23 kwie 2019, 5:02

Może nie w temacie mebli ale ciekawi mnie jak oszczędzacie
W domu czy może na kontach? 
tkr
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2017, 13:35

Re: W jaki sposób oszczędzacie

Postautor: tkr » 23 kwie 2019, 10:03

Najlepiej i w sumie najbezpieczniej w banku. Na lokacie albo na koncie oszczędnościowym. Takie konto, taka lokata są zawsze oprocentowane, a to oprocentowanie jest zwykle wyższe niż wskaźnik inflacji, dzięki czemu możemy nie tylko zapobiec utracie wartości naszych pieniędzy przez wzrost cen, lecz również je pomnażać. Trzymając pieniadze w domu mamy do czynienia z iinflacją ale również narażamy sie na ukradnięcie ich przez złodzieja.....
W poszukiwaniu konta czy lokaty zerknij sobie do rankingów w sieci.  Tutaj jest dobry ranking lokat bankowych
juliana
Posty: 35
Rejestracja: 09 wrz 2016, 13:49

Re: W jaki sposób oszczędzacie

Postautor: juliana » 17 gru 2021, 8:15

Przyznam, że ostatnio zastanawiałam się, gdzie ulokować oszczędności dla dziecka. W końcu chciałabym zapewnić swojemu dziecku dobry start i bezpieczną przyszłość. Z tego, co miałam okazję przeczytać w tym https://www.casfera.pl/gdzie-ulokowac-oszczednosci-dla-dziecka/ miejscu, to rozwiązaniem może być lokata. Jednak korzystając z okazji, chciałabym zapytać, w jaki sposób wy do tego podchodzicie? Może macie jeszcze jakieś sprawdzone sposoby? Jeżeli tak, to napiszcie jakie! Dziękuję za informacje!

Wróć do „Aranżacja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość