Projekt domu indywidualny czy z katalogu

Aranżacja wnętrz. Style wnętrz. Pomysły, dyskusje.
gella
Posty: 83
Rejestracja: 06 kwie 2017, 4:25

Projekt domu indywidualny czy z katalogu

Postautor: gella » 13 kwie 2019, 8:53

Czy ktoś na forum sie budował moze? Jak wybieraliście projekt domu? Z katalogu czy może jednak zdecydowaliście się na indywidualny? 
tkr
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2017, 13:35

Re: Projekt domu indywidualny czy z katalogu

Postautor: tkr » 15 kwie 2019, 10:57

[quote=gella]Czy ktoś na forum sie budował moze? Jak wybieraliście projekt domu? Z katalogu czy może jednak zdecydowaliście się na indywidualny? [/quote]
Nie wiem czy sprawdzałaś ile kosztuje projekt indywidualny ale są to bardzo wysokie koszta Opłaca sie zamawiac taki projekt jesli działka jest niewymiarowa. Albo jeśli masz jakieś określone wymagania co do projektu. W innych sytuacjach o wiele lepiej wybrac projekt gotowy
będziesz od razu wiedziała jak wyglada
możesz ocenić mniej więcej koszta budowy
będzie kosztował mniej
jak równiez nie bedziesz na niego tak długo czekała (na projekt indywidualny czekasz miesiącami)
Ciekawe projekty domów ma pracownia Domy w stylu. 
juliana
Posty: 35
Rejestracja: 09 wrz 2016, 13:49

Re: Projekt domu indywidualny czy z katalogu

Postautor: juliana » 10 paź 2019, 9:12

Ja polecam indywidualny, samemu urządzisz bardziej wedle własnego uznania i wizji, najlepiej jak masz jakiegoś znajomego, który się interesuje tematem i ewentualnie coś doradzi i pomoże, bo przynajmniej jak dla mnie dekorator wnętrz nie trafi w 100% w moją wizję. Chyba , że to ja nie umiem opisać swoich myśli :P ja na przykład sobie wstawiłem do salonu taką wieżę https://redcoon.pl/rtv/wieza-sony-cmt-sbt40d  bo bardzo mi się podobała mimo , że czytałem na necie, że to jest niezbyt eleganckie, ale co mnie to obchodzi, to mój salon i mój wystrój  :lol:

Wróć do „Aranżacja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości