Gdzie kupujecie antyki?

Antyki. Stare meble. Meble antyczne. Wyceny antyków. Zdjęcia i dyskusje.
Cezary4
Posty: 10
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:27

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: Cezary4 » 16 mar 2017, 7:00

Ja osobiście nie kupuje takich mebli. Ale za to mój przyjaciel jest w nich zakochany i cały dom ma umeblowany w tym stylu. A kupuje je najczęściej na różnego rodzaju targach lub na aukcjach internetowych. Ma dobrego stolarza, który te meble odnawia i doprowadza do stanu używalności. Cenowo wychodzi to bardzo dobrze, więc na pewno nie mebluje sobie domu po jakichś wielkich kosztach. 
Gdy kobieta przychodzi do mężczyzny, którego kocha, czuwają nad nimi anioły.
Majer5
Posty: 198
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:00

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: Majer5 » 17 mar 2017, 8:17

Jeżdżę na różnego rodzaju targi czy bazary i widzę, że osoby które lubią antyki spokojnie mogą dzięki zakupom w tych miejscach cały dom. Oczywiście część z tych mebli wymaga remontu, czasami nawet sporego, ale czasem można kupić takie mebelki w bardzo dobrym stanie.
Co więcej, wiele osób które je sprzedaje nie do końca zdaje sobie sprawę z ich wartości i sprzedaje je w bardzo promocyjnej cenie. A jeszcze zawsze można coś wytargować.
Ale kiedy straciłam nawet tę odrobinę nadziei, która zdążyła we mnie zakiełkować, wszystko wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.
Gazda
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2017, 8:01

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: Gazda » 20 kwie 2017, 6:40

Hej, a są może takie osoby, z których usług można skorzystać i pomogą wybrać antyki, ale rzeczywiście warte swojej ceny ?
Aneta1980
Posty: 49
Rejestracja: 20 sty 2017, 9:52
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: Aneta1980 » 08 maja 2017, 13:05

Ja zostałabym przy pchlim targu, ewentualnie szukała starych mebli na olx, one mają duszę, więc dla mnie tylkotakizakup wchodzi w grę. Nie chciałabym nowych "starych" antyków, czyli po prostu mebli postarzanych, które nie mają za sobą historii...
Dla osób, które lubią elegancję i wyczucie stylu we wnętrzarstwie http://projectant.pl
Anastazja_p
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:17

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: Anastazja_p » 30 sie 2018, 8:41

Ja też mam trochę takich pozostałości po dziadkach ale są w opłakanym stanie i się zastanawiam czy lepiej je od nowa zrobić wzorując sie tylko czy jednak bawić się w renowacje?
gella
Posty: 83
Rejestracja: 06 kwie 2017, 4:25

Re: Gdzie kupujecie antyki?

Postautor: gella » 29 sty 2021, 10:31

Uważam, że w jasnych wnętrzach antyki można świetnie wyeksponować modny jest eklektyzm, więc jak fajnie to połączysz efekt może być wow, myśle, że baza to jasne ściany i meble ;)
Sama obecnie mam wnętrze w stylu eklektycznym. Dodatki oraz meble są z różnych epok, ale wszystko do siebie pasuje ze względu na to, ze postawiłam na jedna bazę kolorystyczną.
Mogę polecic ten sklep:
https://www.luxuryproducts.pl/lustra-antyki.html
Znajdziecie tam sporo ładnych luster w stylu antycznym.

Wróć do „Antyki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości