Pomysł salon

Aranżacja wnętrz. Style wnętrz. Pomysły, dyskusje.
bartos
Posty: 33
Rejestracja: 08 sty 2016, 19:45

Re: Pomysł salon

Postautor: bartos » 09 lis 2017, 19:22

Zastanawiam się na meblami w salonie z palet. Wystrczy zaopatrzyć się we wkręty do drewna i narzędzia i stawić czoło wyzwaniu, użytkuje ktoś takie meble? Posiadacie takie salony?
dansi
Posty: 12
Rejestracja: 19 paź 2016, 16:50

Re: Pomysł salon

Postautor: dansi » 16 kwie 2018, 13:08

esli chodzi o meble to mam już wybrane. Teraz qybieram oświetlenie, jest tego tak dużo że sam nie wiem co wybrać. Znajomy polecił mi fajny sklep https://www.ultra-elektro.pl/pl/blog/po ... amochodzie wybór lamp i żarówek jest naprawdę duży i w korzystnych cenach.
Majer5
Posty: 198
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:00

Re: Pomysł salon

Postautor: Majer5 » 02 sie 2022, 9:24

;)
Ostatnio zmieniony 02 sie 2022, 9:26 przez Majer5, łącznie zmieniany 1 raz.
Ale kiedy straciłam nawet tę odrobinę nadziei, która zdążyła we mnie zakiełkować, wszystko wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.
Majer5
Posty: 198
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:00

Re: Pomysł salon

Postautor: Majer5 » 02 sie 2022, 9:25

[quote=Anastazja_p]Z aranżacjami wnętrz to jest tak, że ile osób tyle pomysłów. Ja przykładowo nie wyobrażam sobie salonu bez okna z ładnymi, ozdobnymi firanami. Lubię wymieniać zasłony i firanki w całym moim domu, szukając ciągle nowych ciekawych pomysłów. Ostatnio trafiłam na strzyżowski sklep Centrum Firan i jestem zachwycona dużym wyborem produktów dekoracyjnych. Na nadchodzące Boże Narodzenie kupiłam śliczne żakardowe firanki, które będą się świetnie komponować z innymi świątecznymi dekoracjami. Ja jestem z Rzeszowa, więc do Strzyżowa mam kilkanaście kilometrów, ale dla tych, którzy są z innych miejsc polecam sklep internetowy dostępny na ich stronie.  

Zerknij tutaj http://www.atelierdeco.com.pl/
Mają cudne firany i zasłony. Zamawialiśmy do salonu i sypialni. Polecam. 
Ale kiedy straciłam nawet tę odrobinę nadziei, która zdążyła we mnie zakiełkować, wszystko wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.

Wróć do „Aranżacja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości