Wygodne łóżko z materacem

Łóżka, komody, szafy, nakastliki, toaletki... Twoja wymarzona sypialnia.
Majer5
Posty: 198
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:00

Wygodne łóżko z materacem

Postautor: Majer5 » 27 lis 2017, 7:50

Witam,
jeśli jesteście na etapie urządzania własnej sypialni i szukaciw solidnego wyposażenia z drewna to polecam ofertę Visby. Mają super szafy, łóżka, komody, stoliki nocne. Ja skusiłam się na łóżko z materacem
Jest bardzo wygodne a pozostałe meble funkcjonalne i solidne. 
Ale kiedy straciłam nawet tę odrobinę nadziei, która zdążyła we mnie zakiełkować, wszystko wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.
Anastazja_p
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:17

Re: Wygodne łóżko z materacem

Postautor: Anastazja_p » 21 gru 2017, 8:15

Zawsze można też kupić jakieś solidne drewniane łóżko, chociażby takie jak te w ARBORZE , a potem dobrać do tego jakiś materac, też będzie dobre rozwiązanie, na lata :)
bejka
Posty: 32
Rejestracja: 22 wrz 2016, 13:46

Re: Wygodne łóżko z materacem

Postautor: bejka » 27 gru 2017, 13:18

O tak drewniane łóżko to dopiero jest wygoda i elegancja. Zobaczcie co udało mi się dziś znaleźć https://meblujdom.pl/lozko-drewniane-domi-id7724.html a materac wolę sobie dokupić oddzielnie przynajmniej będę miała idealnie do swoich potzreb dopasowany. Bardzo mi sie ono podoba i chyba je jednak sobie zamówię.
Majer5
Posty: 198
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:00

Re: Wygodne łóżko z materacem

Postautor: Majer5 » 25 lut 2022, 9:54

Poszukujesz najlepszej jakości łóżka tapicerowanego, które pozwoli Ci na komfortowy sen i odpowiednią regenerację organizmu?
Jeśli tak, to polecam ofertę firmy jr-meble :)
Mają bardzo duży wybór produktów najwyższej ajkości. Znajdziesz w ich ofercie nie tylko łóżka, ale również szafki nocne oraz wezgłowia w bardzo dobrych cenach :)
Zobacz sam ofertę - https://jr-meble.pl/kategoria-produktu/lozka-tapicerowane/
Ale kiedy straciłam nawet tę odrobinę nadziei, która zdążyła we mnie zakiełkować, wszystko wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.

Wróć do „Meble do sypialni”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości