Projekt kuchni

Kredensy, komody, stoły kuchenne, krzesła, szafki kuchenne... Meble do jadalni i kuchni.
Basia5
Posty: 3
Rejestracja: 16 lis 2016, 12:51

Re: Projekt kuchni

Postautor: Basia5 » 16 lis 2016, 12:54

nie można pytać o projektanta wnętrz nie podając miejscowości ;) w końcu każdy pracuje gdzie indziej i architekt z krakowa raczej nie pojedzie do Gdańska (chyba że mu sporo zapłacimy), z okolic lublina polecam tę firmę
Szymon507
Posty: 50
Rejestracja: 05 lut 2016, 10:32
Kontaktowanie:

Re: Projekt kuchni

Postautor: Szymon507 » 13 gru 2016, 8:03

Ja nad projektem kuchni wole sam posiedzieć.
jusianka
Posty: 6
Rejestracja: 15 gru 2016, 14:18

Re: Projekt kuchni

Postautor: jusianka » 24 lut 2017, 12:29

Jak dla mnie w kuchni najważniejszy jest duży stół (oczywiście, jeśli nie mamy osobnej jadalni). Warto uwzględnić w projekcie to, czy ma być prostokątny, czy okrągły. Powiem szczerze, że zdecydowanie częściej widuję po domach znajomych te pierwsze, a z tego artykułu http://www.decotrendy.pl/meble-do-jadalni-jaki-powinien-byc-idealny-stol/ wynika, że okrągły też ma sporo zalet. 
vigo
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2017, 17:28

Re: Projekt kuchni

Postautor: vigo » 24 lut 2017, 17:34

Stół ma sens. Jeśli kuchnia ma dużo przestrzeni - na tyle, by faktycznie służyć za miejsce do przebywania, a nie tylko do szybkiego skonsumowania.
Znacie te meble kuchenne - http://www.vigomeble.pl/ ?
bogdan52
Posty: 45
Rejestracja: 25 lis 2016, 10:18

Re: Projekt kuchni

Postautor: bogdan52 » 09 mar 2017, 12:17

Mi projektował i robił kuchnię na wymiar Meblon. Skusiła mnie cena za całość, bo była naprawdę konkurencyjna w porównaniu z innymi wykonawcami. Wykonanie jest bardzo solidne i mam nadzieję, że meble posłużą mi na długi czas.
Rudzia
Posty: 13
Rejestracja: 29 gru 2016, 9:13

Re: Projekt kuchni

Postautor: Rudzia » 24 mar 2017, 0:33

Powiem Ci, że po długich poszukiwaniach wreszcie udało mi się znaleźć studio projektowe, które oferuje projekty zdalnie, jeśli ktos jest spoza Warszawy. Studio nazywa się HLD - High Level Design. Oferują trzy pakiety dla klientów, co bardzo mi się podoba, bo studio nie narzuca konkretnej formy współpracy, tylko pozwala dobrać taką, na jaką ma ochotę klient. Usłyszałam o tym studio od znajomych i niezbyt byłam przekonana do oddania swojego mieszkania w ręce projektanta, dopóki nie zobaczyłam na stronie przykładowego projektu kuchni - wtedy poczułam, że trafiłam idealnie! 
markow12
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2017, 11:29

Re: Projekt kuchni

Postautor: markow12 » 30 mar 2017, 11:46

 Udało mi się nareszcie wybrać idealny projekt. Tyle co się naszukałem  tylko ja wiem.  Miałem dość spory problem gdyż moja kuchnia jest mała  i jeśli wstawiłbym stół na nodze strasznie by to przeszkadzało . Dodatkowo jedna ze ścian jest nieco krzywa co utrudniało pracę przy montażu ale to już inna bajka.Pozdrawiam pana Krzysztofa który pomógł mi rozwiązać wszystkie te kwestie i doradził bardzo dobre rozwiązanie na które bym w życiu nie wpadł. 
tkr
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2017, 13:35

Re: Projekt kuchni

Postautor: tkr » 24 sie 2017, 10:13

Oj długo zastanawialiśmy się nad kuchnia. Wiedzieliśmy że chcemy pomieszczenie jasne oraz przytulne Jednoczesnie nie odpowiadały nam nowoczesne, sterylne białe projekty kuchni, które króluja w studiach w naszym mieście. 
W końcu zdecydowaliśmy się na kuchnie angielską. Białe, klasyczne meble plus elegancka mozaika na ścianie, ktora przynam, że wzbudziła zachwyt w znajomych.
https://www.rawdecor.pl/pl/
Mozaika ala jodełka. Bardzo podobna do tej na zdjęciu poniżej:
Obrazek
Aneta1980
Posty: 49
Rejestracja: 20 sty 2017, 9:52
Kontaktowanie:

Re: Projekt kuchni

Postautor: Aneta1980 » 06 paź 2017, 9:37

Świetnie wygląda ta kuchnia powyżej. A co myślicie o nowoczesnych krzesłach do kuchni takie jak te ? Ja niedawno zakupiłem je do swojej nowoczesnej kuchni i wyglądają naprawdę widowiskowo! Waszym zdaniem to dobry wybór czy przerost formy nad treścią? 
Dla osób, które lubią elegancję i wyczucie stylu we wnętrzarstwie http://projectant.pl
Majer5
Posty: 198
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:00

Re: Projekt kuchni

Postautor: Majer5 » 03 sty 2018, 7:13

To racja aranżacja kuchni sprawiła nam chyba najwięcej problemów. Trzeba było wybrać odpowiednie meble kuchenne
A to wybór na długie lata. Jak już wybierzemy to kolejno należy zaplanować odpowiedni układ wraz ze sprzętem kuchennym. 
Wiele inspiracji oraz porad znaleźliśmy tutaj Gama-sklep.com.pl
Ale kiedy straciłam nawet tę odrobinę nadziei, która zdążyła we mnie zakiełkować, wszystko wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.

Wróć do „Meble do kuchni”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości