Meble łazienkowe na wymiar

Drewno w łazience. Meble drewniane do łazienki.
bogdan52
Posty: 45
Rejestracja: 25 lis 2016, 10:18

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Postautor: bogdan52 » 04 kwie 2017, 8:30

Wiadomo, że jak pójdziesz do studia, to Ci wszystko pięknie zrobią. Ale czy jest sens wydawać tyle pieniędzy? Z drugiej strony jeśli nic Ci się nie podobało, to nie dziwię się, ze byłaś poirytowana całą sytuacją i skorzystałaś z takich usług.
bartez86
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2017, 14:30

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Postautor: bartez86 » 25 maja 2017, 13:30

Meble na wymiar do łazienki to bardzo dobra opcja moim zdaniem. Ja sam jakiś czas temu skorzystałem z usług Arteka i właśnie zamówiłem sobie komplecik. Wcześniej nic nie mogłem znaleźć, bo mam bardzo małą łazienkę i w sklepie to miałem tylko wybór między mniejszym złem, bo wszystko było po prostu za duże, albo niefunkcjonalne (np. półotwarte półki, zbieracze kurzu?).
Aneta1980
Posty: 49
Rejestracja: 20 sty 2017, 9:52
Kontaktowanie:

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Postautor: Aneta1980 » 31 paź 2017, 8:37

Moim zdaniem meble na wymiar to świetny pomysł na ładne i pojemne wykorzystanie małych przestrzeni. Mi jakiś czas temu ci panowie polecili właśnie takie wyjście i się zdecydowałam. Najpierw kuchnia na wymiar, a w wakacje może się uda kuchnie zrobić. Miło by było :)
Dla osób, które lubią elegancję i wyczucie stylu we wnętrzarstwie http://projectant.pl

Wróć do „Meble do łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości