Meble tapicerowane

Meble tapicerowane. Wszystko co dotyczy tapicerki meblowej. Meble z tapicerką. Pytania i odpowiedzi.
Anastazja_p
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:17

Re: Meble tapicerowane

Postautor: Anastazja_p » 28 lis 2016, 10:46

Fajne meble tapicerowane mają w salonie MEBLO DOM II w Rzeszowie na Armii Krajowej 24, duży wybór i ciekawe propozycje. Jeździłam po całym mieście, żeby coś wybrać i w końcu tam znalazłam to czego szukałam. Teraz czekam już tylko na transport i będę się cieszyć swoją nową kanapą i fotelami.  
dekoratorka1223
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2016, 11:06

Re: Meble tapicerowane

Postautor: dekoratorka1223 » 30 lis 2016, 11:11

Ja ze znajomymi ze studiów stworzyliśmy w iście królewskim stylu nasz salon, a dzięki Meble tapicerowane Poznań znajdują się w nim wysokiej jakości, a nade wszystko komfortowe mebelki, które zachwycają nasi goście, a nawet rodzice.
bejka
Posty: 32
Rejestracja: 22 wrz 2016, 13:46

Re: Meble tapicerowane

Postautor: bejka » 11 gru 2016, 7:14

W rzeczy samej ładne są, u mnie też w salonie niedługo stanie czerwona kanapa z bestmeble4you.pl od pierwszej chili zauroczyła mnie. Piekna w nowoczesnym stylu, będzie wspaniała ozdobą pokoju, już nie mogę sie doczekać, kiedy mi ją przywiozą.
AntonKon
Posty: 5
Rejestracja: 21 gru 2016, 10:45
Lokalizacja: Grudziądz
Kontaktowanie:

Re: Meble tapicerowane

Postautor: AntonKon » 21 gru 2016, 10:47

Dużo jest fajnych mebli tego typu. Generalnie meble tego typu zawsze bardzo dobrze się sprzedają.
Partner budowlany - Stalovers
Szymon507
Posty: 50
Rejestracja: 05 lut 2016, 10:32
Kontaktowanie:

Re: Meble tapicerowane

Postautor: Szymon507 » 29 gru 2016, 7:57

Bardzo fajne są narożniki tapicerowane do pokoju. Sprawdzają się świetnie i są bardzo wygodne.
bogdan52
Posty: 45
Rejestracja: 25 lis 2016, 10:18

Re: Meble tapicerowane

Postautor: bogdan52 » 25 sty 2017, 7:09

A co myślicie na temat szezlongów? Ostatnio natknąłem sie na wiele aranżacji właśnie z ich użyciem i bardzo mi sie spodobały. Zacząłem szukać w sklepach i nternetowych i szczególnie wpadł mi w oko TEN Kolor oczywiście bym zmienił :) Myślałem nad czymś w odcieniach szarości. Mam na ścianie mocny burgund i w salonie drewniane meble więc jasno szary dobrze by wyglądał. Mebel pięknie się prezentuje i wygląda super stylowo. Co sądzicie?
bejka
Posty: 32
Rejestracja: 22 wrz 2016, 13:46

Re: Meble tapicerowane

Postautor: bejka » 10 kwie 2017, 12:42

Owszem szezlongi to bardzo ładne i stylowe meble. My postawiliśmy na funkcjonalność w Meble Hot kupiliśmy śliczny narożnik z funkcją do spania co było dla nas najważniejsze, gdyż musimy mieć to dodatkowe miejsce do spania dla rodzinki i gości. Fantastyczny mebel i super wygodny, co też dla mnie dość istotne to ten duży pojemnik, w którym spokojnie mieści mi sie dodatkowa pościel. 
Jacek55
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2017, 9:32

Re: Meble tapicerowane

Postautor: Jacek55 » 11 kwie 2017, 10:19

Sprawdź oferte w Mebel-Land polecam sprawdzony sklep ;)
leszyn3
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2017, 17:09

Re: Meble tapicerowane

Postautor: leszyn3 » 17 kwie 2017, 18:45

[quote=Ashley]dzisiaj jest bardzo mało profesjonalnych zakładów tapicerskich, w ogóle tapiecerów jest  teraz ciężko znaleźć :([/quote]
Też to zauważyłem. Z czego to się bierze?
Kto właściwie decyduje, że jeden człowiek ma żyć, a drugi umrzeć?
Super Sofa
Posty: 5
Rejestracja: 18 paź 2016, 17:14

Re: Meble tapicerowane

Postautor: Super Sofa » 30 maja 2017, 18:15

Meble to nasza pasja. Wiemy, że jakość ma znaczenie! Zapraszamy na super-sofa pl lub do naszego salonu stacjonarnego, który znajduje się w Ośnie Lubuskim - jesteśmy polskim producentem mebli. W naszej ofercie posiadamy między innymi łóżka drewniane i tapicerowane, narożniki, sofy, fotele oraz komplety wypoczynkowe. Pozdrawiamy serdecznie, Super-Sofa 

Wróć do „Meble tapicerowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości