Meble łazienkowe na wymiar

Drewno w łazience. Meble drewniane do łazienki.
Paulina18
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2015, 11:48

Meble łazienkowe na wymiar

Postautor: Paulina18 » 25 sie 2015, 11:43

Witam, planuje zrobić remont łazienki i potrzebuje namiary na jakiegoś fachowca, który wykonuje meble na wymiar. Koleżanka doradza mi firmę www.meblesolan.pl co o tym sądzicie? Korzystał ktoś z ich usług?
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Postautor: aneta_b » 18 paź 2015, 15:30

Ciekawe, rzadko się spotyka meble do łazienki na wymiar, a w sumie w różnych blokach i mieszkaniach łazienki są tak różne, że już wcześniej powinien ktoś na to wpaść
`Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.`
bartos
Posty: 33
Rejestracja: 08 sty 2016, 19:45

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Postautor: bartos » 08 sty 2016, 19:49

Dobre rozwiązanie, każdy centymetr zagospodarowany.
Czarli
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2016, 16:39

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Postautor: Czarli » 16 maja 2016, 16:57

Mieszkam we Wrocławiu więc miałem w czym wybierać, sporo wykonawców w okolicy robi łazienki, ale zdecydowałem się na firmę Grupa Interio. Ostateczny projekt to niebieska mozaika, coś na podobę tego co mają w swoim katalogu na stronie tutaj: http://www.grupainterio.pl/galeria/5/ nie ukrywam, że ja i moja dziewczyna jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego 
Dmochov
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2016, 8:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Postautor: Dmochov » 21 lip 2016, 8:35

Jestem podobnego zdania co przedmówcy. Też jestem po remoncie łazienki i także wykonywałem meble pod wymiar - konkretnie szafki łazienkowe. http://www.zyjkomfortowo.pl/szafki-lazienkowe/
Najlepsze jest to, jak to słusznie zauważył jeden z przedmówców, doskonale można zagospodarować każdy centymetr. Akurat mam małą łazienkę, i szafkę łazienkową, którą wstawiałem dopasowałem do jedynej wolnej przestrzeni. W życiu nie znalazłbym takiej w tradycyjnym sklepie meblarskim. Ta wykonana na zamówienie, nie tylko była praktyczniejsza, ale i bardziej funkcyjna.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2016, 8:46 przez Dmochov, łącznie zmieniany 1 raz.
karii
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2016, 12:23

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Postautor: karii » 29 lis 2016, 9:28

najgorzej dostać kabiny prysznicowe lublin na wymiar, właśnie to jest najgorszy problem w łazience na wymiar 
MariD
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2017, 8:37

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Postautor: MariD » 02 sty 2017, 8:43

polecam samodzielne wykonanie mebli, nie jest to takie trudne jakby się wydawało :) wystarczy mieć kilka narzędzi , dobre drewno i gotowe :)
bogdan52
Posty: 45
Rejestracja: 25 lis 2016, 10:18

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Postautor: bogdan52 » 13 lut 2017, 7:40

Meble na wymiar do łazienki to rzeczywiście rzadkość, ale można w 100% wykorzystać miejsce w małej łazience. Dodatkowe szafki, nietypowe rozwiązania, to zalety własnie mebli na wymiar. Nie jest to bardzo popularne, bo na rynku jest mnóstwo mebli łazienkowych i zazwyczaj jakoś tam każdy sobie tą łazienkę po swojemu mebluje. Ale naprawdę wykonane na wymiar meble potrafią zapewnić dużo więcej miejsca na przechowywanie.
Volcan
Posty: 10
Rejestracja: 09 lut 2017, 10:44

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Postautor: Volcan » 14 lut 2017, 11:42

Wydaje mi się, że nie trzeba mieć wcale mebli na wymiar, bo wszystko jesteśmy w stanie dopasować jak dobrze poszukamy. Szczególnie, że mamy teraz naprawdę bardzo wiele różnych możliwości, z których jesteśmy w stanie wybierać. Bardzo fajne rozwiązania można zobaczyć tutaj http://defra.pl/meble-lazienkowe/
Rudzia
Posty: 13
Rejestracja: 29 gru 2016, 9:13

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Postautor: Rudzia » 25 mar 2017, 10:30

Ze dwa miesiące szukałam ładnych mebli i chodziłam zirytowana, że we wszystkich sklepach meble są bez żadnego stylu. W końcu zdecydowałam się poprosić o pomoc studio aranżacji wnętrz, które świadczy także usługi stolarskie - HLD z Warszawy. I wiecie co? Tak powinno wyglądać urządzanie wnętrz. Z wiedzą i POMYSŁEM.

Wróć do „Meble do łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości