Drewniane, niebanalne stoły ogrodowe

Altany, ławki, stoły, wiatraki... Meble z drewna w Twoim ogrodzie.
bogdan52
Posty: 45
Rejestracja: 25 lis 2016, 10:18

Re: Drewniane, niebanalne stoły ogrodowe

Postautor: bogdan52 » 17 mar 2017, 7:43

A mnie się marzy coś w tym stylu http://www.meble-biesiadne.pl/sklep/stoly-i-lawy.html Zawsze podobały mi się takie meble z drewna, ale do wnętrza mi niestaty nie pasowały. W końcu znalazłem meble w tym stylu do ogrodu i juz na ten sezon będę przyjmował gości przy nowym drewnianym komplecie, bo zamówiłem stół i krzesła ;)
Majer5
Posty: 198
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:00

Re: Drewniane, niebanalne stoły ogrodowe

Postautor: Majer5 » 17 mar 2017, 8:44

Odkąd w naszym kraju przy domach zaczęto bardziej zwracać uwagę na ogrody, pojawiło się wiele różnego rodzaju mebli ogrodowych. I to chyba dobrze, bo dzięki temu możemy w miły sposób spędzić czas po ciężkim dniu pracy.
Co do niebanalnych mebli, w tym stołów, jeżeli nie możemy nic odpowiedniego znaleźć w sklepach, to zawsze możemy zamówić je u stolarza. My tak właśnie zrobiliśmy i teraz z takich mebli jesteśmy bardzo zadowoleni. 
Ale kiedy straciłam nawet tę odrobinę nadziei, która zdążyła we mnie zakiełkować, wszystko wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.
Aneta1980
Posty: 49
Rejestracja: 20 sty 2017, 9:52
Kontaktowanie:

Re: Drewniane, niebanalne stoły ogrodowe

Postautor: Aneta1980 » 09 maja 2017, 13:29

Piękne drewniane meble ogrodowe to chyba moje największe marzenie. Chciałabym mieć ogród, do którego z chęcią będę wracała, niezależnie od humoru. No ale takie meble powinny nie tylko ładnie wyglądać, ale być także funkcjonalne, i to jest dla mnie chyba najważniejsze. Nic mi po przepięknych meblach, kiedy po kilku latach zaczynają się rozpadać...
Dla osób, które lubią elegancję i wyczucie stylu we wnętrzarstwie http://projectant.pl
juliana
Posty: 35
Rejestracja: 09 wrz 2016, 13:49

Re: Drewniane, niebanalne stoły ogrodowe

Postautor: juliana » 08 paź 2018, 11:24

Mąż ma nieco zapędów stolarskich – profesjonalistą co prawda nie jest, ale jak jest pasja, to jest efekt ; ) – więc nam zbił taki fajny stół do ogrodu z paru różnych desek „odpadkowych” po różnych remontach itd. Efekt jest naprawdę ciekawy i niebanalny, tego nie można mu odmówić. Przy wykańczaniu użyliśmy takiej farby dekoracyjno-ochronnej: https://www.sadolin.pl/pl/produkt/sadolin-kolory-ogrodu i do tej pory stół sprawdza się doskonale i wygląda pięknie pomimo tego, że jest 24/7 na dworze. Dobrze jest jednak mieć w domu złotą rączkę : P.
Majer5
Posty: 198
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:00

Re: Drewniane, niebanalne stoły ogrodowe

Postautor: Majer5 » 17 lut 2021, 11:00

Zerknijcie tutaj meble ogrodowe Tychy
Atrakcyjne ceny 
Ale kiedy straciłam nawet tę odrobinę nadziei, która zdążyła we mnie zakiełkować, wszystko wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.

Wróć do „Meble ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość