Łóżko i materac dla nastolatka

Meble dla dzieci. Pokój dziecięcy.
Mako24
Posty: 6
Rejestracja: 19 paź 2016, 10:40
Kontaktowanie:

Łóżko i materac dla nastolatka

Postautor: Mako24 » 10 sty 2017, 7:49

Cześć,
potrzebuję solidnie wykonane łóżko dla nastolatka i dobrze dobrany do tego materac. Mój syn ma problemy z kręgosłupem. Gdzie dostanę jakieś wysokiej jakości materace z naprawdę porządnych materiałów?
tomciom_1987
Posty: 8
Rejestracja: 18 lis 2016, 13:36
Kontaktowanie:

Re: Łóżko i materac dla nastolatka

Postautor: tomciom_1987 » 10 sty 2017, 7:54

Jeżeli chodzi o materac to najlepiej zapytaj się ortopedy, z pewnością poradzi Ci sklep, który sprzedaje materace ortopedyczne - tak jak jest w przypadku poduszek. Natomiast dobrze wykonane i trwałe łóżka dostaniesz na stronie Mirjan24 http://www.mirjan24.pl/90-lozka-mlodziezowe, ja dla swojego syna kupiłem model jak na zdjęciu wraz z szafą i biurkiem. Ma większe łóżko, aby móc wygodnie się rozłożyć i zregenerować siły do nauki. ;) Obrazek
tomciom_1987
cinucha22
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2017, 19:48
Kontaktowanie:

Re: Łóżko i materac dla nastolatka

Postautor: cinucha22 » 15 sty 2017, 19:55

Dokładnie jest wiele specjalistycznych sklepów w tym temacie.. jednak jeśli nie znajdziesz jakiegoś w pobliżu to jest kilka stron które oferują takie materace. A samą ramę wykonaj na zamówienie u polecanego montażysty. 
Sprawdź moją stronę Desmoxan opinie
monia_monia
Posty: 7
Rejestracja: 14 mar 2017, 9:06

Re: Łóżko i materac dla nastolatka

Postautor: monia_monia » 14 mar 2017, 15:35

dla nastolatka to bym poszukała materacy najprościej mówiąc dedykoanych tej grupie wiekowej, dla nastolatków są meble i tez są materace dla nich. lepiej taki materac zakupić niż inwestować w coś co za kilka lat moze sie nie sprawdzi dla dorosłego.
monia_monia
Posty: 7
Rejestracja: 14 mar 2017, 9:06

Re: Łóżko i materac dla nastolatka

Postautor: monia_monia » 16 mar 2017, 10:07

Najlepiej poszukać mebli i matrercy właśnie dla nastolatków. większość salonów meblowych ma wystawki nie tylko dla sypialni dla dorosłych, dla dzieci, ale też robią pokoje dla młodzieży. większość tych producentów co ma meble dziecięce ma też meble dla nastolatków. one są fajne, bo są często w ciekawej kolorystyce, tak,  ze się wyróżnają, a często o to chodzi nastolatkowi. aby jego pokój się wyróżnił. Materace też robią takie typowo dla nastolatków - np. Hilding, wtedy jego twardośc jest optymalna dla rosnącego jeszcze dziecka i rozmiarowo monza dopasować do ramy łozka. także wybór jest.
Anastazja_p
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:17

Re: Łóżko i materac dla nastolatka

Postautor: Anastazja_p » 24 paź 2017, 10:18

Warto wybrać dobre jakościowo łóżko, które posłuży dłużej. Przecież łóżko nie jest meblem, który musi być jakoś szczególnie dopasowany do młodzieżowego stylu. Wybierając chociażby takie piętrowe będziesz musiała wymienić go najdalej za 5 lat, jak dziecko podrośnie. My od razu kupiliśmy fajne łózko z drewna 90 x 200 cm, które posłuży też jak nasz młody podrośnie. Długo szukaliśmy w sieci czegoś odpowiedniego, ale stanęło na Arborze ze Strzyżowa: http://arbora.com.pl/, fajna jakość w dobrej cenie. 
talaska
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2016, 20:33

Re: Łóżko i materac dla nastolatka

Postautor: talaska » 21 gru 2018, 9:10

Materac musi być dobrze dobrany do wagi, a jeśli syn ma problemy z kręgosłupem to dobrze byłoby też doradzić się lekarza ortopedy jaka twardość byłaby raczej wskazana. Z tymi informacjami można już wybierać, i nie ma co oszczędzać więc polecam popatrzeć tu https://zeusmeble.pl/materace - cenowo są ok i jakość naprawdę dobra, sama szukałam długo dla siebie materaca, bo do tej pory spałam na naprawdę byle czym. I jest spora różnica w wypoczynku na markowym materacu.
tkr
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2017, 13:35

Re: Łóżko i materac dla nastolatka

Postautor: tkr » 06 lip 2020, 11:47

Nastolatek na pewno ma już swój gust, tak wiec będzie w stanie powiedziec co mu się podoba. Dobrze jest skonsultowac z nim wybór łóżka, tak aby był zadowolony z jego wyboru. Równiez polecam szukać mebli w sklepach internetowych, sam kiedyś obawiałem sie kupowania mebli online, ale budowałem się rok temu i z braku czasu praktycznie większość materiałów budowlanych oraz wyposazenia kupowaliśmy właśnie przez internet. Cenowo jest korzystniej, jak również jest wiekszy wybór.
Jeśli chodzi o łozka to daje namiar na dobrego producenta mebli ----> https://birdmeble.pl/lozka/lozko-mlodziezowe-z-materacem-90x200-star Takie łózko cenowo będzie o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych.
Obrazek

Wróć do „Meble do pokoju dziecięcego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości