Stylowe meble włoskie

Pokoje hotelowe, meble w hotelach i pensjonatach.
Monia87
Posty: 5
Rejestracja: 07 gru 2016, 12:12
Kontaktowanie:

Stylowe meble włoskie

Postautor: Monia87 » 07 gru 2016, 12:30

Firma Green Valley oferuje stelaże drewniane mebli: sofy, stoły, krzesła, fotele, stoliki nocne i wiele innych, z możliwością indywidualnego wykończenia przez Klienta: lakierowanie, tapicerowanie, itd. Wyposażamy kompleksowo hotele, restauracje, biura, instytucje. Realizujemy także zamówienia indywidualne.
Nasze produkty, zaprojektowane i wykonane przez włoskie firmy, cechują się wysoką jakością wykończenia. Zapraszamy na green-valley.firmy.net, gdzie zobaczycie Państwo pełną ofertę, przykładowe aranżacje, a także dane kontaktowe. 
Green Valley Producent Mebli Stylowych green-valley.firmy.net
Instile  Ekskluzywne Akcesoria Meblowe   instile.pl
seline
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2017, 8:32

Re: Stylowe meble włoskie

Postautor: seline » 10 lut 2017, 8:34

Nigdy nie widziałam hotelu urządzonego w ten sposób ;)
Czy krem do rąk, którego używasz jest skuteczny?
bartez86
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2017, 14:30

Re: Stylowe meble włoskie

Postautor: bartez86 » 21 lut 2017, 9:55

Nie no mebelki pierwsza klasa ;) teraz czasu urządzenia hoteli w stylu graciarnia z PRL-u już na szczęście minęły bezpowrotnie. Sam mam niewielki hotelik nad morzem i już dawno wymieniłem stare graty na nowe meble na wymiar z http://arteka.com.pl/meble-hotelowe-115 ;) Prawda jest taka, że nie ma co oszczędzać na wystroju, bo każdy na to teraz zwraca uwagę. Sam jak jadę gdzieś z rodziną to pierwsze co, to oceniam standard pokoju po zdjęciach. 
Aneta1980
Posty: 49
Rejestracja: 20 sty 2017, 9:52
Kontaktowanie:

Re: Stylowe meble włoskie

Postautor: Aneta1980 » 26 cze 2017, 11:08

Takie meble wyglądają naprawdę dobrze, jak z innej epoki! Chciałabym kiedyś trafić do hotelu urządzonego w tym stylu :) Możecie sobie jeszcze wejść do tego serwisu i sprawdzić, jakie są porady odnośnie aranżacji wnętrz w hotelach. 
Dla osób, które lubią elegancję i wyczucie stylu we wnętrzarstwie http://projectant.pl

Wróć do „Meble dla hoteli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości