Nowa kolekcja Roma.

Szafki RTV, stoliki i ławy, komody, witryny... Meble w salonie.
Mateusz
Posty: 40
Rejestracja: 02 lip 2013, 15:07
Kontaktowanie:

Nowa kolekcja Roma.

Postautor: Mateusz » 13 sie 2013, 16:32

Produkujemy meble drewniane i chcielibyśmy zaprezentować naszą nową kolekcję - kolekcja Roma. Co o niej sądzicie? Wszelkie uwagi i spostrzeżenia są mile widziane. Obrazek
Link do strony kolekcji: http://www.zrobionezdrewna.pl/kolekcja-roma
Załączniki
aranzacja05.jpg
Kolekcja Roma
aranzacja04.jpg
Kolekcja Roma
aranzacja03.jpg
Kolekcja Roma
Fabryka mebli drewnianych
www.zrobionezdrewna.pl
meblonista
Posty: 34
Rejestracja: 11 paź 2013, 12:40
Kontaktowanie:

Re: Nowa kolekcja Genewa.

Postautor: meblonista » 11 paź 2013, 12:58

Kolekcja prezentuje się przyjemnie. Wg mnie cel został osiągnięty - funkcjonalna prostota.
Nie jestem zwolenniczką "surowych" mebli, dlatego te lakierowane na biało są o wiele bardziej w moim guście.
Dodatkowym atutem jest różnorodność kolekcji, od krzeseł, szaf po garderobę i wieszaki wraz z lustrem :)
meblonista.pl - Wiem czego chcę
Aniela56
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2013, 15:18

Re: Nowa kolekcja Genewa.

Postautor: Aniela56 » 28 paź 2013, 15:34

Kolekcja jest bardzo ładna. Uwielbiam proste meble. bez zbędnych kombinacji i dodatków.
majkel123
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2013, 9:52

Re: Nowa kolekcja Genewa.

Postautor: majkel123 » 18 gru 2013, 9:58

Moim zdaniem - klasa. Zwłaszcza ta aranżacja druga od góry mi się podoba. To kolor mebli jest inny, czy może po prostu światło inaczej pada? Bo wnętrze wydaje się być cieplejsze.
Mateusz
Posty: 40
Rejestracja: 02 lip 2013, 15:07
Kontaktowanie:

Re: Nowa kolekcja Genewa.

Postautor: Mateusz » 04 sty 2014, 9:57

majkel123 pisze:Moim zdaniem - klasa. Zwłaszcza ta aranżacja druga od góry mi się podoba. To kolor mebli jest inny, czy może po prostu światło inaczej pada? Bo wnętrze wydaje się być cieplejsze.


W przypadku drugiej aranżacji, sposób padania światła sprawił, że wnętrze może wydawać się cieplejsze.
Fabryka mebli drewnianych
www.zrobionezdrewna.pl
mela_kotuś
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2014, 14:39

Re: Nowa kolekcja Genewa.

Postautor: mela_kotuś » 31 sty 2014, 14:56

tak dość ciepłe się wydaje i takie przytulne :) ja póki co szukam czegoś ciekawego na icasa ale trudno się zdecydować. mam jeszcze pomysł na kilka przeróbek w domu ale musze sie podszkolic z malowania płyt mdf :)
meblonista
Posty: 34
Rejestracja: 11 paź 2013, 12:40
Kontaktowanie:

Re: Nowa kolekcja Genewa.

Postautor: meblonista » 11 mar 2014, 14:14

mela_kotuś pisze:tak dość ciepłe się wydaje i takie przytulne :smile: ja póki co szukam czegoś ciekawego na icasa ale trudno się zdecydować. mam jeszcze pomysł na kilka przeróbek w domu ale musze sie podszkolic z malowania płyt mdf :smile:



Nie wiem czy warto szkolić się w malowaniu mebli.
Przez to możemy źle coś zrobić,
lub nie odpowiedniej jakości materiałami.
Radzę, aby takie rzeczy robili fachowcy
lub po prostu zakup już odpowiednio zaimpregnowanych mebli drewnianych :)
meblonista.pl - Wiem czego chcę
emma
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2014, 20:12

Re: Nowa kolekcja Genewa.

Postautor: emma » 20 mar 2014, 20:46

Bardzo mnie interesują  aranżacje , szukam po różnych poratalach ,moim celem jest przerobienie sypialni , stwożenie miłej i ciepłej atmosfery. Moja sypialnia małymi kroczkami staje się przytulna.
Entyl87
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2013, 13:48

Re: Nowa kolekcja Genewa.

Postautor: Entyl87 » 24 mar 2014, 12:03

Ja w małym mieszkaniu mam też stoły składne. Są one praktyczne bo oszczędza się miejsce. Można je łatwo złożyć i schować. Jeśli chodzi o aranżacje to staram się dbać o detale. Na ścianach robiłem ornamentyz szablonów.
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Nowa kolekcja Genewa.

Postautor: aneta_b » 20 maja 2014, 6:44

A mi się podobają. Przede wszystkim, dlatego że są w jasnej kolorystyce, można powiedzieć, że „rozświetlają” pomieszczenie, super to wygląda w jasnych pokojach, tak jak na fotografiach, ale również w mniej słonecznych pomieszczeniach będą świetnym pomysłem. Jak dla mnie – super.
`Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.`

Wróć do „Meble do salonu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości