pomocy

Kredensy, komody, stoły kuchenne, krzesła, szafki kuchenne... Meble do jadalni i kuchni.
iza87ania
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2016, 19:10

pomocy

Postautor: iza87ania » 07 wrz 2016, 19:11

Witam mam proble z aranzacja kuchni. kuchnia znajduje sie na poddaszu wiec sa skosy. myslalam zeby obok okna wstawic piekarnik i kuchenke mikrofalowa na wysokosci mozna tam postawic szafke do 1.6m nastepnie jeszcze jedna szafka wysoka na 1,6m potem szafki zwykle niskie. na szafce naroznej zrobic zlew potem plyta gazowa i zmywarka. za drugim kominie chce zrobic blat i dac tam krzesla barowe. nie wiem czy na kominie mozna powiesic szafki (komin bedzie obrobiony scianka z regipsu od strony komina czerwonym od strony kuchni bialy). pod oknem jest kaloryfer a okna jest na wysokosci 0,6m nie wiem gdzie powinnam postawic lodowke myslalam zeby stala obok okna(przy skosie nie zmiesci sie poniewaz jest za wysoka)
co myslicie o tym ustawieniu?
Załączniki
14303771_1144701462269577_76984304_o.jpg
tomek78
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2016, 17:06
Kontaktowanie:

Re: pomocy

Postautor: tomek78 » 12 wrz 2016, 5:40

Cześć,
To jak opisujesz to na "sucho" trudno sobie wyobrazić. Zlew w narożnej jest bardzo ok, wykorzystujesz dobrą przestrzeń na suszarkę. Dwa słupki obok siebie w tak niskiej kuchni to raczej nie powinien być problem.
Ostatnio robiliśmy podobną aranżację, z tymże szafki robiliśmy w skosie do samego sufitu (by nie było żadnej szpary). Droższe rozwiązanie, ale naprawdę bardzo sensownie to wyszło.
Pozdrawiam
Blog o paleniu papierosów: Desmoxan opinie
Mias32
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2016, 18:35

Re: pomocy

Postautor: Mias32 » 27 wrz 2016, 21:02

Poddasze to słabe miejsce na kuchnię. Skosy uniemożliwiają wiele opcji.
Kochać, to znaczy czekać.
juliana
Posty: 35
Rejestracja: 09 wrz 2016, 13:49

Re: pomocy

Postautor: juliana » 08 paź 2019, 9:28

Dokładnie, ja też nie polecam poddasza, lepiej na parterze takie rzeczy umieszczać, zresztą bez sensu mieć kuchnie obok sypialni, jak będziesz coś gotował to potem śmierdzi w sypialni pół dnia. Ja mam na parterze kuchnie i salon , a w salonie jeszcze kominek także wszystkie dodatkowe zapachy zostają na parterze jak idę na góre spać :p w sprawie kominków , bo widzę, że masz zamiar robić to jescze mam pytanko czy korzystałeś może ze strony https://kratki.com/sklep/pl/category/10/kratki  ? widziałem opinie na necie , ale wole zapytać jak jest okazja

Wróć do „Meble do kuchni”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości