Pomysł salon

Aranżacja wnętrz. Style wnętrz. Pomysły, dyskusje.
Frendzelek
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2016, 6:20

Re: Pomysł salon

Postautor: Frendzelek » 17 sie 2016, 6:22

Ja zastanawiam się czy nie powiesić   obrazy na płótnie ze zdjęć co o tym myślicie? Pasuje takie coś do salonu i na korytarz np ? 
celestenek
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2016, 7:50
Kontaktowanie:

Re: Pomysł salon

Postautor: celestenek » 17 sie 2016, 7:56

[quote=HirotatoGouda]Ja też użyłem płyty kartonowo-gipsowej. http://pakietbudowlany.pl/8-plyty-kartonowo-gipsowe A czy zabiera dużo ciepła? Generalnie ja u siebie miałem taką sytuację, że musiałem ścianę docieplić, gdyż miałem tam niewymienione okno i ogólnie mieszkając na parterze musiałem takie coś wykonać.
Płyty gipsowe czy kartonowo-gipsowe to dobre rozwiązanie jeśli chodzi o docieplenie a i przy okazji można sobie zaaranżować jakąś dekorację.
Tam wcześniej jedna z osób pisała o grzejniku - to fajne i praktyczne rozwiązanie, ale nie zawsze pasuje do konkretnego pomieszczenia.

Płyta gipsowa z założenia ma ocieplać. Nie ma innych opcji. Nie wydaje mi się także, aby były jakieś straszne straty na przestrzeni, przy używaniu tego typu płyty.
Jednak sam pomysł jest interesujący.
[/quote]
chkool
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2016, 6:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomysł salon

Postautor: chkool » 11 paź 2016, 7:24

Wykorzystanie europalety z poprzedniej strony fantastyczne, za Chiny bym na to nie wpadł! :D 
A przecież przeglądałem już sporo zastosowań takich palet w domowym zaciszu, sam się nawet przymierzam do zrobienia z nich szafki na buty. Ale teraz się zastanawiam, czy nie zrobić czegoś podobnego, bo mój kaloryfer w kuchni też nie działa... I byłoby idealnie, tylko musiałbym się najpierw pozbyć stolika, który zasłania ten kaloryfer. 
Dominika24
Posty: 11
Rejestracja: 11 paź 2016, 12:11

Re: Pomysł salon

Postautor: Dominika24 » 11 paź 2016, 17:33

Jeżeli masz problem z wyposażeniem swojego wnętrza bądź też potrzebujesz jakichś konkretnych informacji z branży nieruchomości, zapraszam na ten portal http://www.twoj-pokoj.pl/ ! Znajdziesz tam wszystko, czego szukasz. Wszelkiego rodzaju informacje, związane z powyższą tematyką w jednym miejscu!

  
Anastazja_p
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:17

Re: Pomysł salon

Postautor: Anastazja_p » 02 lis 2016, 20:09

Widzę, że nie tylko ja urządzam dom. Salon to bardzo ważne miejsce, w końcu będziemy spędzać tutaj czas całą rodziną. U nas zdecydowaliśmy się na dość oryginalne rozwiązanie, ale wyszło extra. Na jednej ze ścian położyliśmy szkło z grafiką, dokładniej zdjęcie przedstawiające mnie, męża i dzieciaki na wakacjach. W realizacji naszego pomysłu pomogła nam firma :http://www.rkglass.pl   :D
Maria6
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2016, 10:28

Re: Pomysł salon

Postautor: Maria6 » 07 lis 2016, 10:40

Mi salon projektowała firma http://ip-design.pl/ i do dziś nie żałuje, że zainwestowałam w architekta wnętrz. Na własna rękę bym nie zrobiła sama tak pięknie mojego mieszkania. 
dagmara
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2016, 11:01

Re: Pomysł salon

Postautor: dagmara » 09 lis 2016, 11:04

i co wymyśliłeś?
kasiakk
Posty: 6
Rejestracja: 14 lis 2016, 9:29

Re: Pomysł salon

Postautor: kasiakk » 14 lis 2016, 9:41

Najlepiej to kupić nowy, jednak jeżeli nie chcesz ponosić na razie takiego wydatku to możesz go pomalować na jakiś ładny, pasujący do wnętrza kolor lub kupić na niego drewnianą obudowę :)
Kaner
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2016, 7:53

Re: Pomysł salon

Postautor: Kaner » 17 lis 2016, 7:55

[font=Menlo, Monaco, Consolas, "Courier New", monospace]Dobrym pomysłem są systemy inteligentnego domu, z salonu sterujesz wszystkim.[/font]
mantra
Posty: 7
Rejestracja: 04 paź 2016, 7:36

Re: Pomysł salon

Postautor: mantra » 22 lis 2016, 10:28

Najlepiej to go chyba wymienic ;) albo zasłonić bo innego sposobu nie ma ;/

Wróć do „Aranżacja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości