Pomysł salon

Aranżacja wnętrz. Style wnętrz. Pomysły, dyskusje.
Hypgen
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2016, 8:34

Re: Pomysł salon

Postautor: Hypgen » 28 lis 2016, 8:38

a jakby tak gąbka naturalna była na ścianach ? położenie jej to nie taki problem, a z drugiej strony nie dość że wycisza środek to nawet fajnie się prezentuje, co myślicie o tym ?
tomciom_1987
Posty: 8
Rejestracja: 18 lis 2016, 13:36
Kontaktowanie:

Re: Pomysł salon

Postautor: tomciom_1987 » 01 gru 2016, 8:40

Czy ten kaloryfer jest czynny? Jeżeli nie, zastaw go jakąś komodą. To takie prowizoryczne zabudowanie będzie jednocześnie spełniać praktyczną formę użytkową :D Możesz też go całkowicie ściągnąć.
Sprawa nabiera innego obrotu, jeżeli jednak ten grzejnik wciąż grzeje. Wtedy musisz go umiejętnie wkomponować w meble pokojowe pomiędzy nowoczesną kanapęa bogaty kwietnik :) Na pewno dasz radę, poprzestawiasz, poukładasz, trochę gazet dorzucisz i będzie ok :)
tomciom_1987
Anastazja_p
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:17

Re: Pomysł salon

Postautor: Anastazja_p » 06 gru 2016, 8:25

Z aranżacjami wnętrz to jest tak, że ile osób tyle pomysłów. Ja przykładowo nie wyobrażam sobie salonu bez okna z ładnymi, ozdobnymi firanami. Lubię wymieniać zasłony i firanki w całym moim domu, szukając ciągle nowych ciekawych pomysłów. Ostatnio trafiłam na strzyżowski sklep Centrum Firan i jestem zachwycona dużym wyborem produktów dekoracyjnych. Na nadchodzące Boże Narodzenie kupiłam śliczne żakardowe firanki, które będą się świetnie komponować z innymi świątecznymi dekoracjami. Ja jestem z Rzeszowa, więc do Strzyżowa mam kilkanaście kilometrów, ale dla tych, którzy są z innych miejsc polecam sklep internetowy dostępny na ich stronie.  
Szymon507
Posty: 50
Rejestracja: 05 lut 2016, 10:32
Kontaktowanie:

Re: Pomysł salon

Postautor: Szymon507 » 23 gru 2016, 6:34

My po wszelkie inspiracje, przekopujemy internet i szukamy ciekawych aranżacji, a  czasem odwiedzamy sklep Ikea.
Nireile2
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2017, 11:39

Re: Pomysł salon

Postautor: Nireile2 » 16 lut 2017, 12:14

Moim zdaniem tapeta rządzi :)
Człowiek szlachetny wymaga tylko od siebie, prostak wszystkiego wymaga od innych.
Radz42
Posty: 5
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:45

Re: Pomysł salon

Postautor: Radz42 » 17 lut 2017, 19:25

Ja popieram w 100% przedmówcę ;) Nic dodać, nic ująć :D
Miło było się poznać kolego. Pozwól, że udzielę ci rady: nawet o tym nie myśl. Spróbujesz z nią czegoś, a wysterylizuję cię gołymi rękami!
uttramokk
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:32

Re: Pomysł salon

Postautor: uttramokk » 01 mar 2017, 17:58

Jeśli szukacie pomysłów na aranżacje mieszkania, pomysłów czy lepiej kupić nowe czy używane mieszkanie to koniecznie zajrzyjcie na portal o mieszkaniach gdzie znajdziecie rewelacyjnej wskazówki w tym zakresie !
dansi
Posty: 12
Rejestracja: 19 paź 2016, 16:50

Re: Pomysł salon

Postautor: dansi » 11 mar 2017, 10:51

A może jakieś połączenie bieli i koloru żywego, w sensie limonki albo cytryny? Taka kolorystyka bardzo dobrze nastraja i dodaje energii ,rozświetla pokój a kolor żółty imituje Słońce więc sprawia w człowieka w dobry humor. Co do dodatków to już każdy ma swój gust http://www.dekoria.plpolecam ten sklep, mają sporo gadżetów dekoracyjnych moim zdaniem bardzo trafionych. 
jusianka
Posty: 6
Rejestracja: 15 gru 2016, 14:18

Re: Pomysł salon

Postautor: jusianka » 15 mar 2017, 13:56

Według mnie, jeśli ma się jakieś problematyczne kwestie do rozwiązania (typu właśnie taki grzejnik czy na przykład nieustawne pomieszczenie), to warto zwrócić się o pomoc do profesjonalistów, którzy najczęściej mają jakieś 100 pomysłów więcej od nas ;)  Mogą stworzyć wizualizacje, które dadzą nam pogląd na to jak może to wyglądać a potem tylko do dzieła.
bogdan52
Posty: 45
Rejestracja: 25 lis 2016, 10:18

Re: Pomysł salon

Postautor: bogdan52 » 07 kwie 2017, 7:03

Z takimi problemami i nieustawnymi pomieszczeniami najlepiej zwrócić się do projektanta wnętrz. Oni są specjalistami i doskonale wiedzą co, gdzie i jak postawić, zeby zachować maksimum funkcjonalności i użyteczności we wnętrzu. Tutaj np jest kilka ciekawych przykładów bardzo dobrze urządzonych wnętrz http://www.jakubsawicki.pl/ , z których można wziąć przykład.

Wróć do „Aranżacja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości