Meble tapicerowane

Meble tapicerowane. Wszystko co dotyczy tapicerki meblowej. Meble z tapicerką. Pytania i odpowiedzi.
p3rlik
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2016, 6:58

Re: Meble tapicerowane

Postautor: p3rlik » 16 maja 2016, 7:02

A w co włożyć dobre materace? Czy znacie jakieś skrzynie tapicerowane w które moge go umieścić?
nicole612
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2016, 6:46
Kontaktowanie:

Re: Meble tapicerowane

Postautor: nicole612 » 21 cze 2016, 7:05

Każdy wybiera sobie meble według swoich potrzeb oraz oczekiwań. :)
Szlomo
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2016, 11:42
Lokalizacja: Białystok

Re: Meble tapicerowane

Postautor: Szlomo » 28 cze 2016, 11:46

[quote=magnustorgen]Meble tapicerowane są bardzo fajnym i praktycznym rozwiązaniem.
Ostatnio z małżonką wymieniliśmy meble w pokoju naszych nastoletnich synów. Wybraliśmy nowoczesne łóżka tapicerowane specjalnie przeznaczone dla młodych osób http://newdesign.pl/lozka-tapicerowane/ Teraz jesteśmy przed wyborem tapicerowanej kanapy, która trafi do naszego salonu.[/quote]

Meble tapicerowane są na pewno bardziej praktyczne od tych, które są np. welurowe. Nawiasem mówiąc, nie wiem co to za moda, aby coraz częściej robić meble w oparciu o jakieś sztuczne materiały.
IrekZ
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:32

Re: Meble tapicerowane

Postautor: IrekZ » 12 lip 2016, 12:54

Pamiętam moment kiedy pierwszy raz usiadłem na tapicerowanym fotelu :D, nie ma to sobie równych. Znalazłem właśnie ostatnio trochę fajnych mebli do kupienia na http://meblowy24.pl/meble-tapicerowane.html i się teraz zastanawiam.
Dmochov
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2016, 8:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Meble tapicerowane

Postautor: Dmochov » 21 lip 2016, 8:47

[quote=magnustorgen]Meble tapicerowane są bardzo fajnym i praktycznym rozwiązaniem.
Ostatnio z małżonką wymieniliśmy meble w pokoju naszych nastoletnich synów. Wybraliśmy nowoczesne łóżka tapicerowane specjalnie przeznaczone dla młodych osób http://newdesign.pl/lozka-tapicerowane/ Teraz jesteśmy przed wyborem tapicerowanej kanapy, która trafi do naszego salonu.[/quote]
Tapicerowane kanapy można zaleźć w zwykłych sklepach, gdzie nie trzeba niczego specjalnie zamawiać. Samą tapicerkę także można sobie wybrać, wiec wystarczy rozejrzeć się po stacjonarnych sklepach.
celestenek
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2016, 7:50
Kontaktowanie:

Re: Meble tapicerowane

Postautor: celestenek » 17 sie 2016, 7:53

Mi także bardzo podobają się meble tapicerowane.
Sam jestem na etapie poszukiwania fotela tapicerowanego. Znalazłem kilka firm, które jednak nie są puki co w 100% w moim typie. Dlatego na tym etapie szukam czegoś, co mogłoby być fotelem, a później wykonałbym na indywidualne zlecenie odpowiednią tapicerkę.
raukas
Posty: 10
Rejestracja: 22 wrz 2016, 9:52

Re: Meble tapicerowane

Postautor: raukas » 26 wrz 2016, 10:48

Ja mam mieszane uczucia, ale nie ma sensownej alternatywy.
jandzban
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2016, 13:20
Kontaktowanie:

Re: Meble tapicerowane

Postautor: jandzban » 26 wrz 2016, 13:24

ale czad
Mako24
Posty: 6
Rejestracja: 19 paź 2016, 10:40
Kontaktowanie:

Re: Meble tapicerowane

Postautor: Mako24 » 19 paź 2016, 10:59

Jeżeli meble tapicerowane to tylko narożniki rozkładane - nie wyobrażam sobie dużej domówki bez dużego narożnika, który pomieści wszystkich :) No i oczywiście bez problemu nocujemy niespodziewanych gości.
bejka
Posty: 32
Rejestracja: 22 wrz 2016, 13:46

Re: Meble tapicerowane

Postautor: bejka » 23 paź 2016, 14:27

Kiedyś miałam tradycyjny wypoczynek, wyglądał ładnie, ale to prawda, że był mało funkcjonalny, zwłaszcza jak nadeszły święta i musiałam przenocować rodzinkę. Myśleliśmy o zmianie na sofy, ale nic ciekawego nie mogliśmy znaleźć, aż wreszcie w Flori Meble spodobała się nam właśnie narożnik, którego to w ogóle nie braliśmy pod uwagę. Teraz wiem, że to było najlepsze posunięcie z naszej strony, zakup tego narożnika z funkcją spania nie dość, że odmienił nam salon nadają mu nowy charakter to rozwiązał nam poroblem nocowania rodzinki.

Wróć do „Meble tapicerowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości