Salon w stylu rustykalnym – na co zwrócić uwagę?

Forum z przydatnymi i ciekawymi artykułami poświęconymi branży meblowej. Artykuły na temat stolarstwa, mebli drewnianych, polskich mebli, technologii drewna.
hacienda
Posty: 37
Rejestracja: 26 sie 2014, 14:55
Lokalizacja: Sucha Beskidzka
Kontaktowanie:

Salon w stylu rustykalnym – na co zwrócić uwagę?

Postautor: hacienda » 04 sty 2017, 12:40

Salon zdecydowanie jest jednym z najważniejszych punktów mieszkań, które go posiadają. Jeśli tylko możemy sobie pozwolić na jego obecność, jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami. Salon, zwany też pokojem dziennym, pełni szereg zadań – jest centralnym punktem mieszkania, skupia całe życie rodzinne, zachęca do wspólnego spędzania wolnego czasu, czasami służy za jadalnię czy strefę rozrywki. W związku z powyższym, salonowi stawiane są bardzo wysokie wymagania – ma być przytulny, przestronny, komfortowy, powinien cieszyć oko oraz zapewniać miejsce do wypoczynku. Każdy poprawnie urządzony salon powinien spełniać te wszystkie wymagania. Skupimy się jednak na salonie w stylu rustykalnym – prawdziwej oazie spokoju i miejscu, w którym można zatopić się w rozmowie z gośćmi czy rodziną.


Przeczytaj cały artykuł na stronie:
https://www.hacienda.pl/blog/10_salon-w ... ocic-uwage
Obrazek
Meble drewniane Hacienda
www.hacienda.pl
Olek61o
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:47

Re: Salon w stylu rustykalnym – na co zwrócić uwagę?

Postautor: Olek61o » 04 sty 2017, 18:48

taki salon jest piękny według mnie
Cezary4
Posty: 10
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:27

Re: Salon w stylu rustykalnym – na co zwrócić uwagę?

Postautor: Cezary4 » 16 mar 2017, 6:31

Bardzo podoba mi się tego rodzaju salon, a może raczej lepiej będzie powiedzieć taki styl w salonie. Zawsze kojarzy mi się on z taką powagą, okresem gdy zasady i wartości miały jeszcze jakieś znaczenie. 
Może mi ktoś powiedzieć, jak wyglądają mniej więcej oczywiście, ceny średniej jakości mebli wykonanych w tym stylu? Gdyby były one przystępne, może zdecydował bym się na lekką zmianę stylu w naszym salonie i na wykończenie go własnie w stylu rustykalnym. 
Gdy kobieta przychodzi do mężczyzny, którego kocha, czuwają nad nimi anioły.

Wróć do „Artykuły - meble drewniane, technologia drewna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości