Rosnąca popularność zakupów przez Internet

Forum z przydatnymi i ciekawymi artykułami poświęconymi branży meblowej. Artykuły na temat stolarstwa, mebli drewnianych, polskich mebli, technologii drewna.
Piotr Morawski
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2013, 16:42
Kontaktowanie:

Rosnąca popularność zakupów przez Internet

Postautor: Piotr Morawski » 07 wrz 2015, 9:13

Żyjemy w czasach, w których komputeryzacja ma miejsce w praktycznie każdej dziedzinie życia, a my powoli przestajemy sobie wyobrażać życie bez smartfona, komputera czy Internetu. Rokrocznie zwiększa się liczba osób, które mają dostęp do tego medium. Przekłada się to na zwiększenie popularności zakupów przez Internet, tzw. e-zakupów, czyli zakupów online. Z badań przeprowadzonych przez CBOS w 2014 roku wynika, że prawie 2/3 badanych przynajmniej raz w tygodniu korzysta z dobrodziejstw Internetu, a 47% Polaków deklaruje, że chociaż raz w życiu dokonała zakupów online. Minimum jednej sprzedaży przez Internet dokonało 30% naszych rodaków. Z pewnością do dnia dzisiejszego liczby te uległy zwiększeniu. Najpopularniejszymi produktami nabywanymi przez Internet są: ubrania, obuwie, sprzęt elektroniczny, artykuły motoryzacyjne i zabawki. Dlaczego zakupy przez Internet są coraz bardziej popularne? Dlaczego nieustannie kuszą młodszych i starszych internautów?

Przeczytaj cały artykuł na stronie:
http://www.woskowanemeble24.pl/rosnaca- ... z-internet

Obrazek
Produkcja mebli sosnowych - Made of Wood Group
http://www.zrobionezdrewna.pl
tufas
Posty: 19
Rejestracja: 26 maja 2015, 6:52

Re: Rosnąca popularność zakupów przez Internet

Postautor: tufas » 10 gru 2015, 13:41

Wystarczy zrobić zdjęcie najlepiej kilka i podać wymiary z czego jest zrobione i wychodzi tak samo jakby się kupowało stacjonarnie, a najczęściej jest dużo taniej.
Monia
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2016, 20:34

Re: Rosnąca popularność zakupów przez Internet

Postautor: Monia » 21 sty 2016, 20:54

Meble na wymiar to dla mnie niezastąpiona innowacja. Nie wyobrażam sobie, ze świat stoi w miejscu i nie ma takiej możliwości.
Zamawiam wiele rzeczy na wymiar: meble, akcesoria i tekstylia :) cieszę się, że sklepy internetowe są coraz bardziej elastyczne i dają taką możliwość. Ogromnie się cieszę z mebla zakupionego na www.homeresort.pl - mojego wymarzonego siedziska do przedpokoju. Gdyby sprzedawca nie zgodził się na wykonanie siedziska pod wymiar, nie zmieściłoby mi sie do przedpokoju. A tak mam coś, czego od dawna szukałam! <3
maria brodowska
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2016, 11:05

Re: Rosnąca popularność zakupów przez Internet

Postautor: maria brodowska » 28 sty 2016, 12:32

Zakupy przez internet pozwalają na zapoznanie się z bardzo dużą ofertą ,z wielu sklepów , w niedługim czasie .Mamy możliwość wybrać to co nam pasuje , nie ruszając się z domu .A jeśli nam się coś nie podoba , nie pasuje , to zawsze możemy wymienić, odesłać .Ostatnio wybierałam uchwyty do mojej wymarzonej kuchni i znalazłam ! Polecam sklep internetowy , www.akceslider.pl .Niedrogie , polskie - miła obsługa :)polecam
Szymon507
Posty: 50
Rejestracja: 05 lut 2016, 10:32
Kontaktowanie:

Re: Rosnąca popularność zakupów przez Internet

Postautor: Szymon507 » 11 lut 2016, 10:12

Właściwie teraz wszystkie zakupy robi się przez internet, spożywkę, elektronikę, płyty cd i filmy dvd. Coraz bardziej popularne stają się takie zakupy.
Agnieszka
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2016, 14:26

Re: Rosnąca popularność zakupów przez Internet

Postautor: Agnieszka » 24 maja 2016, 14:30

Ja bardzo dużo kupuje rzeczy przez internet. W szczególności jest to sklep http://allinside.pl Polecam ze względu na to że za każdym razem kiedy tam zamawiam towar przychodzi taki jak w opisie. Cenowo też miłe zaskoczenie. Jest dużo taniej niż nawet na allegro.
czechuw
Posty: 7
Rejestracja: 01 lip 2016, 8:18

Re: Rosnąca popularność zakupów przez Internet

Postautor: czechuw » 01 lip 2016, 8:28

Nie ma w tym nic dziwnego, w sumie dziwniej by było, gdyby taka forma zakupów się nie spopularyzowała, biorąc pod uwagę, że tyle się krzyczy o byciu mobilnym i ogólnie komputeryzację wszystkich aspektów życia.
Ale z kupowaniem mebli, a zwłaszcza na wymiar, bym się wahał, zwłaszcza tych dużych, które są trudne do przewiezienia.
Gadek
Posty: 2
Rejestracja: 05 lip 2016, 16:51

Re: Rosnąca popularność zakupów przez Internet

Postautor: Gadek » 05 lip 2016, 16:53

Szukam jakiś dobry i sprawdzony outlet meblowy on-line. Jakieś pomysły?
jolam
Posty: 14
Rejestracja: 28 lip 2014, 10:27

Re: Rosnąca popularność zakupów przez Internet

Postautor: jolam » 11 lip 2016, 8:25

Może to faktycznie wygodne, ale niestety potem, jak coś będzie nie pasować, niekoniecznie z wymiarem, ale kolorem to trzeba odsyłać. No i widzi się mebel dopiero po tym, jak przyjdzie. Zdjęcia nie zawsze są wiarygodne. Ja najczęściej przez internet zamawiam jakieś produkty spożywcze, które nie zawsze znajduję w sklepie, książki i płyty z muzyką. Czasami jakieś dodatki do wnętrz, ale mebli jeszcze nie zamawiałam. 
tomek78
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2016, 17:06
Kontaktowanie:

Re: Rosnąca popularność zakupów przez Internet

Postautor: tomek78 » 14 wrz 2016, 5:41

W mojej opinii tylko ludzie bez gustu kupują szafę przez Internet. Ceny u prywatnego stolarza są podobne, a wszystko jest przynajmniej na wymiar.

Pozdrawiam
Blog o paleniu papierosów: Desmoxan opinie

Wróć do „Artykuły - meble drewniane, technologia drewna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości