Biurka

Biurka, witryny i regały, komody... Meble do biura lub gabinetu.
anka
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2016, 11:43

Biurka

Postautor: anka » 04 lut 2016, 11:51

W gabinecie najważniejsze jest biurko. Jeśli przy nim pracujecie, to dobrze byłoby, aby było solidne i w miarę duże. Mnie osobiście zaciekawiła oferta biurek Forte. Co o tym sądzicie: http://www.forte.com.pl/meble/typy/biurko.html
elka12
Posty: 3
Rejestracja: 03 mar 2016, 11:06

Re: Biurka

Postautor: elka12 » 03 mar 2016, 11:21

A co myślicie o takim biurku? 

Obrazek
Źródło: www.impet-meble.pl
Ja szukam wciąż jeszcze swojego idealnego, w tym trochę przeszkadza mi, że nie ma szuflad :( 
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Biurka

Postautor: aneta_b » 04 mar 2016, 11:13

Trzeba przyznać, że jest oryginalne ale.. No nie wiem, pasuje do wielkiego gabinetu z ogromną przestrzenią i faktycznie jest mało praktyczne ;)
`Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.`
maverick
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2016, 6:09

Re: Biurka

Postautor: maverick » 25 kwie 2016, 6:11

Ja mam u siebie w biurze biurko elektrycznie regulowane od bakata i jestem za niego bardzo zadowolony. Mogę pracować i na siedząco i na stojąco. Dobra rzecz.
pioon
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:09
Kontaktowanie:

Re: Biurka

Postautor: pioon » 29 kwie 2016, 12:37

To biurko rzeczywiście może i wizualnie ciekawe ale bardzo mało funkcyjne, więc jak rzuci się na nie stertę faktur i innych papierów to z pewnością swój oryginalny urok straci. W dodatku dzisiaj raczej już nie stosuje się tego typu biurek ze względu na oszczędność miejsca, a co jest teraz na topie to chyba każdy z nas wie.. Oczywiście, że znienawidzony przez większość z nas OpenSpace co nie zmienia faktu, że jest on dobrym rozwiązaniem w ramach jakiś oszczędności. Wiem to z doświadczenia, ponieważ dużo firm wynajmujących lokale firmowe decyduje się na wynajem mebli biurowych od naszej wypożyczalni ;)
Zapraszam na  meble eventowe wypożyczalnia mebli jedyna w swoim rodzaju :D 
meblenowe
Posty: 3
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:45

Re: Biurka

Postautor: meblenowe » 05 maja 2016, 10:49

Witam zajrzyjcie na te stronę http://hotelwradomiu.pl/imprezy-firmowe-sala-konferencyjna oferują tanie meble biurowe wykonane prześlicznie
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2019, 8:02 przez meblenowe, łącznie zmieniany 1 raz.
EFEKT
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2016, 15:47

Re: Biurka

Postautor: EFEKT » 05 cze 2016, 15:57

Witam;
Prowadze firmę od kilkunastu lat. Posiadam spore doświadczenie w wyposażaniu, między innymi, biur, gabinetów, szkół i innych obiektów użyteczności publicznej. Dlatego też zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej na której można znaleźć wszystko co jest potrzebne do wyposażenia, np. meble biurowe, fotele obrotowe, lady recepcyjne oraz kilkanaście innych działów w którym umieściliśmy ciekawe produkty. W razie pytań zachęcam do kontaktu. Zapraszam  :D
jolam
Posty: 14
Rejestracja: 28 lip 2014, 10:27

Re: Biurka

Postautor: jolam » 11 lip 2016, 9:05

Kupując biurko warto też zwrócić uwagę na ergonomię pracy i fakt czy uda nam się dobrać dobry fotel. Co z tego, że biurko będzie ładne i stylowe, jak nie będzie miejsca na dokumenty, segregatory, jakieś półki albo miejsce na przewody od komputera lub laptopa, drukarki. Właściwie to nie wiem w jakim biznesie mogłoby się sprawdzić to biurko  :D Gdybym urządzała biuro to przede wszystkim zależałoby mi na tym, żebym miała miejsce na schowanie dokumentów i łatwe ich odnalezienie. Przecież, jak się prowadzi własną firmę to zawsze jest z milion papierów do przechowywania  :shock: Jak szukam inspiracji to często przeglądam ofertę w internecie ( np. tu jest fajny spis firm http://domar.pl/sklepy/kategoria/meble-do-gabinetow-biur/) a potem jak coś wybiorę to idę do sklepu stacjonarnego, żeby zobaczyć konkretny model. 
dorotkawnętrz
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2016, 9:18

Re: Biurka

Postautor: dorotkawnętrz » 26 paź 2016, 9:49

Dla mnie biurko w gabinecie musi być przede wszystkim funkcjonalne. Zazwyczaj jestem cała zawalona papierami, więc potrzebuje miliona szuflad i skrytek. Kika razy chciałam kupić przez internet jakieś stoliki czy coś, ale nic mnie nie urzekło i zawsze coś nie grało, a to za małe szuflady, a to coś, dlatego ostatecznie zdecydowałam się na meble forte w łodzi https://artdom.net/183_forte. :o

Wróć do „Meble do gabinetu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości