Jak urządzić stylową kuchnię?

Kredensy, komody, stoły kuchenne, krzesła, szafki kuchenne... Meble do jadalni i kuchni.
Tadeusz Cybul
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2015, 12:59

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: Tadeusz Cybul » 03 lut 2015, 13:07

[font=czcionka tekstu podstawowego]Padło tu dużo cennych uwag, żałuję, że gdy ja urządzałem swoją pierwszą kuchnię ludzie nie byli tak pomocni... ale zauważyłem, że nikt nie polecał jeszcze żadnych konkretnych firm, a wiem, że wybór takowej to wcale nie taka błaha sprawa, bo na rynku istnieje ich istne zatrzęsienie.

Jeśli mieszkasz w okolicach Wrocławia to ja z mojej strony serdecznie polecam tych Państwa:

Urządzałem z nimi ostatnio mieszkanie i jestem bardzo zadowolony z efektu. Są też w stanie trafnie doradzić, co i jak.[/font]
Gisele
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2015, 12:52

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: Gisele » 05 mar 2015, 13:03

Na tej stroce znajdziecie super meble do kuchni! Warto tu zajrzeć i się zapoznać. Ja planuję kupić krzesła do kuchni, ale nie mogę się jeszcze zdecydować.
natka2
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2015, 19:37
Kontaktowanie:

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: natka2 » 08 mar 2015, 20:59

Jak stylowa kuchnia to drewniane meble. O takich chyba tu rozmawiamy. Obrazek Rozwiązanie nie jest tanie ale ze wszech miar godne polecenia. Kolor jasny, np. naturalny dąb, jesion na biało. Byle nie sośnina - tej organicznie nie znoszę. Przy białych ścianach nieżle prezentują się ciemne meble ale to do mnie jakoś nie przemawia. Widać kwesia gustu. Obrazek
Pozdrawiam Renata
Simply Rent
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: aneta_b » 11 mar 2015, 12:33

Ja również uwielbiam jasne wnetrza, nadaja pomieszczeniu klasy i przestronności :) :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
`Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.`
waldi222
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2015, 14:37
Lokalizacja: Kielce

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: waldi222 » 18 mar 2015, 14:49

Na początek trzeba wybrać kolorystycznie jakie podobają się meble (kolor, drewno). Ty wolisz jasne klimaty ja też za nimi przepadam, ale odrobione ciemniejsze również dodają uroku. Następnie trzeba wykonać aranżację kuchni jak to ma wyglądać jest wiele opcji i pare napewno znalazło by się dla Ciebie. Każdy ma inny gust, a przykładów jest wiele w internecie wystarczy tylko poszukać to nic nie kosztuje.
Leosia
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2015, 16:26

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: Leosia » 17 kwie 2015, 20:48

Białe meble jak najbardziej mnie takie podobają się jednak każdy ma swój gust. Teraz zastanawiam się nad mikrofalówkami.
Buuli
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2015, 1:55

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: Buuli » 11 maja 2015, 3:08

Aranżacja musi być prosta, bo kuchenne sprzęty wystarczająco wywołują chaos w jej prezentacji. Jak dla mnie musi być też zaplanowana bardzo funkcjonalnie według zasady przyrządzania posiłków jak i dla możliwości pomieszczenia wszystkiego. Przyjemne kolory i dużo światła :)
Marek Grzybak
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2015, 12:49

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: Marek Grzybak » 18 cze 2015, 13:00

dokładnie, najlepiej wybrać opcję, meble na wymiar, każda przestrzeń jest wtedy zagospodarowana, dużo szafeczek, półeczek itp.
Fontaine93
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2015, 7:13

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: Fontaine93 » 15 lip 2015, 7:18

Ja aktualnie jestem na etapie poszukiwań mebli. Najbardziej na tą chwilę potrzebuję stoły bankietowe, ale zupełnie nie wiem gdzie najlepiej takie kupić.
SDM
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2016, 17:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Jak urządzić stylową kuchnię?

Postautor: SDM » 12 lut 2016, 17:36

Polecam http://www.meble-do-kuchni.net/biale-me ... wosci.html i zapraszam do galerii naszych projektów.
Jeśli o mnie chodzi też uwielbiam białe meble ale trzeba pamiętać o odpowiedniej ich konserwacji - ten kolorek ma to do siebie ze najbardziej widać wszelkie brudy :)

Wróć do „Meble do kuchni”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości