kanapa do salonu

Szafki RTV, stoliki i ławy, komody, witryny... Meble w salonie.
diora78
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2017, 11:48

kanapa do salonu

Postautor: diora78 » 26 sty 2017, 13:13

Jaką kanapę polecacie do salonu? Planuje zmienić swoją, ściany są w beżach, meble są w kolorze orzecha.
JolantaJola
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2017, 12:13

Re: kanapa do salonu

Postautor: JolantaJola » 26 sty 2017, 13:27

Ja bym wybrała białą kanapę, tak jak widać na zdjęciu super się prezentuje i pasuje zarówno do szarego jak i do orzecha.Obrazek
papiernik48
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2017, 12:21

Re: kanapa do salonu

Postautor: papiernik48 » 26 sty 2017, 13:29

A ja bym polecał beżową kanapę, sam mam taką do orzechowych mebli i jest bardzo ciepło i przytulnie dzięki temu.
pongo
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2017, 9:03

Re: kanapa do salonu

Postautor: pongo » 27 sty 2017, 9:05

Ładna, ale jak dla mnie musiałaby być większa :/
bartez86
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2017, 14:30

Re: kanapa do salonu

Postautor: bartez86 » 03 lut 2017, 14:32

Kanapa przekozacka! Gdzie takie cudeńko można zamówić?
bejka
Posty: 32
Rejestracja: 22 wrz 2016, 13:46

Re: kanapa do salonu

Postautor: bejka » 14 lut 2017, 17:33

Oczywiście, że ładna bo prosta, a to jest najładniejsze. Naszą kanapę kupiliśmy w Meble Hot mają tak duży wybór, że chyba każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Warto do nich zaglądać bo mają dość często różne promocje więc te parę groszy zawsze zostaje. Niedawno zamawiałam u nich hokery do kuchni i widziałam kilka pasujących Ci kolorystycznie tylko nie pamiętam, ale chyba były to rozkładane kanapy, ale to nawet i lepiej bo jest wtedy dodatkowe miejsce do spania.
bogdan52
Posty: 45
Rejestracja: 25 lis 2016, 10:18

Re: kanapa do salonu

Postautor: bogdan52 » 13 mar 2017, 8:06

Do beżowych ścian ładnie będzie pasowała kanapa w odcieniach szarości. Zobacz sobie na tą  http://www.mebleada.pl/produkt/kanapy/london-kanapa-3dl.html Podoba mi się jej wykończenie tą białą lamówką, i te zaokrąglone boczki. Nie jest taka pospolita i na pewno będzie się wyróżniać w salonie.
Anastazja_p
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:17

Re: kanapa do salonu

Postautor: Anastazja_p » 11 maja 2017, 11:44

Jeśli chodzi o wygodne i ładne kanapy, to tylko i wyłącznie salon meblowy meblo dom II w Rzeszowie. Dobra jakość materiału i precyzyjne uszycie to to, co ich wyróżnia. Zdecydowanie polecam , tutaj info jak do nich trafić: https://meble-do.pl 
Meblowy Guru
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2016, 10:02
Kontaktowanie:

Re: kanapa do salonu

Postautor: Meblowy Guru » 19 maja 2017, 11:41

Polecamy odwiedzić naszą stronę i sprawdzić ofertę kanap i sof do salonu. Jesteśmy producentem mebli tapicerowanych z wieloletnim doświadczeniem.
Zdjęcia mogą pokazywać tylko wzór wykonanego mebla, kolorystyka jest zupełną dowolnością. Próbnik tkanin tapicerskich możemy dosłać na wskazany adres.
Dostawa wykonanego mebla na terenie całej Polski oraz pomoc miłego kierowcy podczas wniesienia.
Super Sofa
Posty: 5
Rejestracja: 18 paź 2016, 17:14

Re: kanapa do salonu

Postautor: Super Sofa » 30 maja 2017, 18:11

Meblując mieszkanie koniecznie zadbajmy o to, by nasze meble były funkcjonalne i solidnie wykonane Pamiętajmy, że jakość ma znaczenie, ponieważ wysoki poziom wykonania wpływa na komfort codziennego użytkowania. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju meble wypoczynkowe najwyższej jakości - między innymi tapicerowane łóżka, narożniki, sofy, fotele oraz komplety wypoczynkowe. 

Zapraszamy na super-sofa.pl lub do naszego salonu stacjonarnego, który znajduje się w Ośnie Lubuskim - jesteśmy polskim producentem mebli 
Pozdrawiamy serdecznie, Super-Sofa

Wróć do „Meble do salonu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości