Meble do salonu, jadalni, biura

Szafki RTV, stoliki i ławy, komody, witryny... Meble w salonie.
lemag
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2016, 17:33

Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: lemag » 26 kwie 2016, 17:38

Internetowy sklep meblowy Lemag Meble należy do jednych z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Od kilkunastu lat oferuje stylowe i ekskluzywne meble do salonu, jadalni, czy też biura. 
Szczególnie warto zwrócić uwagę na stoły i krzesła w stylu ludwikowskim oraz meble ze skóry naturalnej. 
Obrazek Obrazek Obrazek
Źródło: Lemag Meble
Vefelrtios
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2016, 7:44

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: Vefelrtios » 05 maja 2016, 7:54

[font=Menlo, Monaco, Consolas, 'Courier New', monospace]  Polecam - piece kominkowe wolnostojące poznań warto takie meble mieć w salonie które można sobie fajnie zamontować. Warto sobie załatwić takie coś.[/font]
meblonista
Posty: 34
Rejestracja: 11 paź 2013, 12:40
Kontaktowanie:

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: meblonista » 20 cze 2016, 14:57

Model mebli wyżej prezentowanych jest niestety w starym stylu.
Oczywiście, są gusta i guściki, jednak osobiście proponuję albo meble stylowe
albo coś nowoczesnego.

Zapraszam na naszą stronę internetową www.meblonista.pl
Meble skórzane, tapicerowane pluszem lub materiałem.
Próbki wysyłamy do klientów bezpłatnie.
meblonista.pl - Wiem czego chcę
jolam
Posty: 14
Rejestracja: 28 lip 2014, 10:27

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: jolam » 11 lip 2016, 8:20

Faktycznie do biura chyba by się te meble nie nadawały. Mimo wszystko teraz biuro musi mieć nowoczesny styl, żeby wzbudzić zaufanie w kliencie. A poza tym teraz to już nawet odchodzi się od tradycyjnych biur i zaczyna się wynajmować je na godziny, np. http://www.fullserviceoffice.pl/biura-i-sale-konferencyjne/. Można zaprosić klienta na spotkanie, wszystko ustalić a potem wrócić do swojego biura albo do domu. Przecież nie każdą firmę stać na utrzymanie dużego biura. A tak można mieć ładną salkę do spotkania, szkolenia albo przeprowadzenia rozmów rekrutacyjnych. 
modusstu
Posty: 7
Rejestracja: 21 lip 2016, 11:27

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: modusstu » 21 lip 2016, 11:32

Ja polecam sklep www.impet-meble.pl/. Meble, które oferują są w nowoczesnym stylu i dopasują się praktycznie do każdego wnętrza. Nie tylko są fajne do mieszkania, ale też do biura, czy jakiegoś urzędu. Ja sama urządziłam sobie z nimi kuchnie, ale mam zamiar jeszcze zrobić salon. Meble spisują się idealnie! Polecam :)
Mmrka
Posty: 7
Rejestracja: 29 sie 2016, 13:38

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: Mmrka » 29 sie 2016, 13:54

Wiele też zależy od tego, z jakiej póki cenowej chcemy kupować meble. Ja bardzo sobie cenię meble Wójcik w Łodzi: https://artdom.net/164_meble-wojcik bo mają dobry stosunek ceny i jakości.
tufas
Posty: 19
Rejestracja: 26 maja 2015, 6:52

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: tufas » 04 wrz 2016, 13:53

Może selva meble na pewno warto rozważyć zakup takich mebli. Dobre jakościowo, cena jest ok. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, wystarczy poszukać. Kto szuka nie błądzi:)
Glamur
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2016, 11:21
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: Glamur » 12 wrz 2016, 11:25

Bardzo ciekawe meble do salonu można znaleźć w tym https://mebleglamour.pl/53-salon sklepie internetowym. Mają naprawdę szeroki asortyment w dodatku propozycje ich mebli są stylowe, designerskie. Naprawdę warto sprawdzić.
Julaz33
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2016, 17:32

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: Julaz33 » 28 wrz 2016, 13:25

Tutaj są znakomite sofy. Zresztą zobaczcie sobie sami http://www.i-styloos.pl/pl/c/Sofy-i-lezanki/48
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
Andra554
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2016, 10:18

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: Andra554 » 29 wrz 2016, 10:25

Super, dzięki wielkie za porady :)

Wróć do „Meble do salonu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości