Meble do salonu, jadalni, biura

Szafki RTV, stoliki i ławy, komody, witryny... Meble w salonie.
Monia95
Posty: 5
Rejestracja: 03 paź 2016, 8:21

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: Monia95 » 03 paź 2016, 8:24

Ja raczej do biura preferowałabym coś bardziej praktycznego. ;-)
W każdym razie - fajnie wyglądają te kolekcje. Spora inspiracja.
Inspiracji meblowych szukam. ;) Mój blog: Wypadanie włosów
chkool
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2016, 6:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: chkool » 11 paź 2016, 7:20

Ja osobiście preferuję meble całkowicie z drewna, ewentualnie z obiciem z gładkich tkanin, bo zwyczajnie to bardziej pasuje do wyglądu moich wnętrz w domu. Ale gdybym mógł, na pewno bym nieco urozmaicił kuchnię czy gabinet meblami industrialnymi albo loftowymi, bo teraz naprawdę nie trzeba się już tak sztywno trzymać określonych stylów aranżacyjnych, można je mieszać do woli, byle tylko nie przesadzić. 
I myślę, że znalazłbym kilka zastosowań dla mebli, które są na ogół przeznaczone do czegoś innego. 
Michalkos75
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2016, 9:01
Kontaktowanie:

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: Michalkos75 » 11 paź 2016, 9:08

No tak, ale te meble "całkowicie drewniane" sporo kosztują. Zdecydowanie droższe, od tych np. z płyty wiórowej. Nie każdego na nie stać.
Palenie, papierosy... Tabex
Dominika24
Posty: 11
Rejestracja: 11 paź 2016, 12:11

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: Dominika24 » 11 paź 2016, 17:37

Gorąco polecam zajrzeć na stronę:  http://www.galerialodzka.com.pl/ Jest tam wszystko na temat domu i mieszkania, ogromna ilość sprawdzonych, praktycznych informacji, dotyczących wyposażenia wnętrz, urządzania domu, mieszkania i nie tylko! Serdecznie polecam!!
Artegalo
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2016, 6:35

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: Artegalo » 25 paź 2016, 6:37

Mi się podobają fotele kare design i zastanawiam się czy takich nie wstawić do swojego salonu, ale to jeszcze muszę przemyśleć.
Mako24
Posty: 6
Rejestracja: 19 paź 2016, 10:40
Kontaktowanie:

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: Mako24 » 27 paź 2016, 11:56

Ja ogólnie polecam kanapy, których znajdziecie dziesiątki właśnie na mirjan24. Miałem okazje siedzieć na nie jednej ich kanapie i muszę przyznać, że stosunek ceny do jakości jest ekstra.
Katina
Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2016, 8:51

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: Katina » 28 paź 2016, 8:53

Ja swoje meble do salonu i jadalni kupowałam w tym sklepie http://mebest.pl/ . Urzekły mnie swoim stylem i designem. Sklep mieści się w Poznaniu :)
kamwill
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2016, 15:18

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: kamwill » 31 paź 2016, 15:21

Ostatnio urządzałam swoje pierwsze miesszkanie i szukałam ładnych i niedrogich mebli. Zwiedziłam kilka salonów meblowych w swoim mieście i ostatecznie zdecydowałam się na meble z meble włoskie wrocław. Są naprawdę świetne, jakość wykonania jest bardzo wysoka a cena nie jest zabójcza :) Używam ich już parę miesięcy i póki co sprawują się doskonale.
portsmouth0x
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2016, 11:13

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: portsmouth0x » 08 lis 2016, 11:36

Przy urządzaniu biura warto poszukać czegoś praktycznego. Są specjalne meble przewidziane do biura, warto szukać mebli z prawdziwego drewna, bo są bardzo wytrzymałe.
jasiekzpior
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2016, 18:41
Lokalizacja: Wrocek

Re: Meble do salonu, jadalni, biura

Postautor: jasiekzpior » 13 lis 2016, 12:32

[quote=Michalkos75]No tak, ale te meble "całkowicie drewniane" sporo kosztują. Zdecydowanie droższe, od tych np. z płyty wiórowej. Nie każdego na nie stać.[/quote]
Owszem, są droższe niż wiórowe, ale to tak jak ze wszystkim innym. Albo kupujesz coś dobrej jakości co wygląda jak należy i służy Ci wiele lat, albo kupujesz byle co i po niedługim czasie wygląda marnie. Wolałbym osobiście kupić jedną rzecz lepszą niż dziesięć gorszych. Obejrzyj sobie takie krzesła - http://kdcmeble.com/pl/krzesla/krzesla-niepikowane/sando-2.html. Od pół roku służą mi w kuchni. Są z drewna bukowego, częściowo tapicerowane. Za tą kwotę gdybyś poszedł do tych znanych sklepów, to za wiórowe dasz więcej. A te wyglądają fajnie, klasycznie, przy siadaniu nic nie trzeszczy, są masywne.

Wróć do „Meble do salonu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości