Inspiracje

Szafki RTV, stoliki i ławy, komody, witryny... Meble w salonie.
Mucha
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2016, 17:21

Re: Inspiracje

Postautor: Mucha » 07 sie 2016, 17:33

Ja też przekopuję internet, żeby coś znaleźć. Tak jest najprościej, zasoby są ogromne :)  Często zaglądam tutaj na forum meblowe, bo mają cały dział ,,inspiracje" z przeglądami kolekcji meblowych albo porównaniem różnych mebli.
DomArtStyl
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2016, 8:10

Re: Inspiracje

Postautor: DomArtStyl » 04 paź 2016, 8:33

Pozdrawiam, trochę od producenta, wierzcie mi, ze dzisiaj klienci mają ogromną świadomość tego co kupują, mebel ma być nie tylko funkcjonalny ale także ma być ozdobą.  Jeżeli chodzi o meble na wymiar prawdą jest, że coraz więcej osób wybiera własnie takie meble, także z mojej branży tapicerowane, przychodzą z gotowymi projektami, problem zaczyna się gdy dany mebel jest ze zdjęcia a autorem jest inny producent. 
Mamy też w głowach, że jeśli jest coś na wymiar to musi być strasznie drogie. Powiem wam, że te czasy już minęły, jedyne utrudnienie  to takie, że wokoło własnego projektu i jego wykonania trzeba się bardziej nachodzić, wybrać więcej rzeczy, uzgodnić z firmą szczegóły. To może nas trochę odstraszyć, ale jak już przez to przebrniemy możemy się cieszyć własnym meblem.
Dominika24
Posty: 11
Rejestracja: 11 paź 2016, 12:11

Re: Inspiracje

Postautor: Dominika24 » 11 paź 2016, 17:38

Wejdźcie na tą stronkę http://www.info-meble.pl/ . Jest tam w sumie wszystko, czego szukacie. Drogocenne wskazówki i rzetelne informacje, związane z tematami, dotyczącymi wnętrz, mieszkań, domów i nie tylko. Polecam!


 
diora78
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2017, 11:48

Re: Inspiracje

Postautor: diora78 » 26 sty 2017, 12:48

Kochana poszukaj w internecie inspiracji :) na stronach salonów meblowych, normalnie w grafice Google lub ewentualnie w gazetach jeśli prenumerujesz. Wybierz sobie kilka aranżacji i szukaj później poszczególnych przedmiotów
bogdan52
Posty: 45
Rejestracja: 25 lis 2016, 10:18

Re: Inspiracje

Postautor: bogdan52 » 13 mar 2017, 8:08

Jeśli chodzi o inspiracje, to ja wyszukuję poprzez google, albo w slepach meblowych.
tkr
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2017, 13:35

Re: Inspiracje

Postautor: tkr » 16 mar 2017, 7:44

W sklepach meblowych faktycznie można znaleźć sporo ciekawych inspiracji. Szczegolnie jeśli zerknie się do katalogów z nowościami ( podoba mi się to, że wiele tego typu firm zaczyna dostrzegać nową modę na jasne skandynawskie meble oraz oferuje ciekawe opcje).
Ciekawe są meble wypoczynkowe Kelly od Wajnert
Zostałly produktem roku 2017
jusianka
Posty: 6
Rejestracja: 15 gru 2016, 14:18

Re: Inspiracje

Postautor: jusianka » 24 mar 2017, 11:45

Internet, internet i jeszcze raz internet. Za dawnych czasów miało jeszcze sens kupowanie czasopism wnętrzarskich, ale na chwilę obecną wydaje mi się, że wszystko i jeszcze więcej znajdziemy w sieci. Sama przeszperałam niezliczoną ilość stron z inspiracjami i bardziej fachowych serwisów. Fajnie, że można wejść też bezpośrednio w rozmowę z osobami, które często są na prawdę w stanie świetnie doradzić. Można, chociażby tutaj: https://forum.leroymerlin.pl/forum/budowa-i-remont,1,58.html zajrzeć.  
Gazda
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2017, 8:01

Re: Inspiracje

Postautor: Gazda » 19 kwie 2017, 8:15

Ja również wszelkich inspiracji szukam w Sieci. Jest tego na prawdę mnóstwo. Problem jest jednak w tym, że nie zawsze co to widzimy w Internecie możemy znaleźć później w sklepach cy hurtowniach. Albo z drugiej strony dany wystrój, który nam się podoba na zdj niekoniecznie będzie pasował do naszego wnętrza. Czasem zastanawiam się skąd te wszystkie pomysły i aranżacje się biorą bo w sklepach pustki...
gella
Posty: 83
Rejestracja: 06 kwie 2017, 4:25

Re: Inspiracje

Postautor: gella » 25 lip 2018, 10:12

Podobają mi sie pomieszczenia w stylu angielskim. Jak na poniższym zdjęciu:
Obrazek

Zwróćcie uwage na eleganckie połączenie koloru drzwi ze sztukaterią oraz z listwami mdf .Jest:
nowocześnie
stylowo 
i dość luksusowo

Przy tym wcale nie jest to takie drogie, poniewaz listwy mdf można zakupić w wielu sklepach.Duży wybór mają na przykład sieci Dobre Dla Domu.  https://www.ddd.com.pl/
bejka
Posty: 32
Rejestracja: 22 wrz 2016, 13:46

Re: Inspiracje

Postautor: bejka » 17 sie 2018, 8:20

Ładnie, ale to nie moje klimaty. Lubie nowoczesną prostote i minimalizm, a meble do naszego salonu kupiliśmy w jagodowymkocie. Naturalne drewno i naprawdę wysoka jakość wykonania, takie meble warto kupowć, bo przynajmniej nie szkoda wydać na nie pieniędzy.

Wróć do „Meble do salonu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości