fotele w stylu prl

Techniki renowacji starych mebli. Porady i sugestie.
countre
Posty: 6
Rejestracja: 20 kwie 2016, 17:43

fotele w stylu prl

Postautor: countre » 20 kwie 2016, 17:47

Gdzie dostać fotele w stylu PRL? Mogą być zniszczone. Już znalazłem firmę, do której oddam je do tapicerowania i lakierowania (http://tapicex.com.pl/). Widziałem w sieci wersje odnowione i kosztują majątek! Dlatego wolałbym zdobyć stare i oddać do naprawy.
tamud
Posty: 3
Rejestracja: 02 cze 2016, 14:53
Lokalizacja: Białystok

Re: fotele w stylu prl

Postautor: tamud » 02 cze 2016, 15:06

Niektóre hotele prowadzą wyprzedaż bądź oddają swoje stare meble. Tam można dostać coś z czasów 'szczęśliwie minionej epoki'. Czasami można też coś trafić na giełdach staroci czy niektórych portalach aukcyjnych, ale to trzeba bardzo dokładnie śledzić.
IrekZ
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:32

Re: fotele w stylu prl

Postautor: IrekZ » 12 lip 2016, 12:56

[quote=tamud]Niektóre hotele prowadzą wyprzedaż bądź oddają swoje stare meble. Tam można dostać coś z czasów 'szczęśliwie minionej epoki'. Czasami można też coś trafić na giełdach staroci czy niektórych portalach aukcyjnych, ale to trzeba bardzo dokładnie śledzić.[/quote]
Pamiętam jak jedna ze stacji telewizyjnych w moim mieście czyściła 'magazyny' i miała właśnie takie stare fotele z jakiegoś programu telewizyjnego. :D Można się rozglądać za tym, fakt, mebli tego typu jest coraz mnie, ale jednak.

Wróć do „Renowacja mebli drewnianych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości