O nas


Meble woskowane - Made of Wood GroupForum poświęcone tematyce mebli drewnianych. Niniejsze forum jest własnością firmy Made of Wood Group. Zapraszamy do dyskusji.

Made of Wood Group jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z wieloletnią rodzinną tradycją.

Najlepsza jakość drewna, solidność wykonania oraz nowoczesne zaplecze techniczne pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości produkowanych przez nas mebli, które cieszą się zainteresowaniem najbardziej wymagających Klientów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble sosnowe, charakteryzujące się bogatą kolorystyką i różnorodnością wzorów.

Wszystkie nasze produkty oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej. Na życzenie Klienta zapewniamy także usługi dodatkowe, takie jak transport czy profesjonalny montaż. Realizujemy również zamówienia na meble nietypowe, zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych Klientów.


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty mebli drewnianych?


Drewno to produkt całkowicie naturalny, dlatego meble wykonane z litego drewna mają korzystny wpływ na zdrowie. Ponadto, meble drewniane cechuje ogromna wytrzymałość na urazy mechaniczne oraz duża odporność na takie czynniki jak słońce, czy wilgoć. Dodatkowo, różnorodność tego materiału sprawia, że każdy mebel powstający z niego jest niepowtarzalny i bardzo dobrze prezentuje się we wszystkich pomieszczeniach.