Meble tapicerowane

Meble tapicerowane. Wszystko co dotyczy tapicerki meblowej. Meble z tapicerką. Pytania i odpowiedzi.
loro
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2016, 11:09

Meble tapicerowane

Postautor: loro » 12 sty 2016, 11:11

Od wielu lat rozwijamy naszą markę jako Meble Ardo – producent mebli tapicerowanych i specjalizujemy się w wysokiej klasy narożnikach, kanapach, tapczanach dla dzieci, fotelach, i pufach. Wejdźcie na stronę i przekonajcie się sami! 
magnustorgen
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2016, 12:41
Lokalizacja: Białystok

Re: Meble tapicerowane

Postautor: magnustorgen » 14 sty 2016, 12:46

Meble tapicerowane są bardzo fajnym i praktycznym rozwiązaniem.
Ostatnio z małżonką wymieniliśmy meble w pokoju naszych nastoletnich synów. Wybraliśmy nowoczesne łóżka tapicerowane specjalnie przeznaczone dla młodych osób http://newdesign.pl/lozka-tapicerowane/ Teraz jesteśmy przed wyborem tapicerowanej kanapy, która trafi do naszego salonu.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2016, 7:57 przez magnustorgen, łącznie zmieniany 1 raz.
anna88
Posty: 12
Rejestracja: 09 gru 2015, 8:11

Re: Meble tapicerowane

Postautor: anna88 » 22 sty 2016, 12:44

polecam meblewoskowane.pl 
bartos
Posty: 33
Rejestracja: 08 sty 2016, 19:45

Re: Meble tapicerowane

Postautor: bartos » 08 lut 2016, 17:03

Trudno wyobrazić sobie meble wypoczynkowe bez tapicerki z mocnego materiału. Osobiście wolę tapicerowane, od skórzanych mebli.
Ashley
Posty: 11
Rejestracja: 18 mar 2016, 9:09

Re: Meble tapicerowane

Postautor: Ashley » 21 mar 2016, 12:40

dzisiaj jest bardzo mało profesjonalnych zakładów tapicerskich, w ogóle tapiecerów jest  teraz ciężko znaleźć :(
Velgiros
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2016, 7:13

Re: Meble tapicerowane

Postautor: Velgiros » 22 mar 2016, 7:15

Ja też lubię meble tapicerowane świetnie się prezentują i dobrze komponują u mnie w salonie np polecam - kominki poznań do tego takie meble świetnie to wygląda.
Turczynow
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2016, 11:35
Lokalizacja: Łódź

Re: Meble tapicerowane

Postautor: Turczynow » 23 mar 2016, 11:46

[quote=magnustorgen]Meble tapicerowane są bardzo fajnym i praktycznym rozwiązaniem.
Ostatnio z małżonką wymieniliśmy meble w pokoju naszych nastoletnich synów. Wybraliśmy nowoczesne łóżka tapicerowane specjalnie przeznaczone dla młodych osób. Teraz jesteśmy przed wyborem tapicerowanej kanapy, która trafi do naszego salonu.[/quote]
Fakt.
Ja też mam u Siebie meble tapicerowane i jestem bardzo zadowolony. łatwo się je czyści, są naturalne i bez względu na temperaturę nie odkształcają się. Dużo lepsze od skórzanych.
Meblowy Guru
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2016, 10:02
Kontaktowanie:

Re: Meble tapicerowane

Postautor: Meblowy Guru » 20 kwie 2016, 10:10

Polecam internetowy sklep meblowy należący do producenta mebli tapicerowanych. Sklep znajduje się pod adresem www.meblowy.guru.
Produkowane przez nas meble tapicerowane dostarczamy do domu Klienta w całej Unii Europejskiej.
pioon
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:09
Kontaktowanie:

Re: Meble tapicerowane

Postautor: pioon » 29 kwie 2016, 12:22

My też mamy w swoim asortymencie meble tapicerowane i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, ostatnio pożyczał je od nas Hotel Sheraton i również sobie chwalił co tylko świadczy o tym, że meble tapicerowane w naprawdę dużym centrum zainteresowania:
Obrazek
Zapraszam na  meble eventowe wypożyczalnia mebli jedyna w swoim rodzaju :D 
marines
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:58

Re: Meble tapicerowane

Postautor: marines » 12 maja 2016, 18:57

To i ja się przyłączę i z kolei polecę sklep: http://www.meble-flaming.pl/
Urządziłem sobie niemal cały salon, mebelki nowoczesne i naprawdę dobrej jakości.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 5:38 przez marines, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Meble tapicerowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości