Wyrwane wkręty z zawiasu.

Wszystko o meblach z drewna sosnowego.
Alicja
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2014, 12:44

Wyrwane wkręty z zawiasu.

Postautor: Alicja » 26 mar 2014, 12:49

Witam.

Niechcący wyrwałam wkręty od zawiasu w szafie sosnowej i nie mogą drugi raz ich wkręcić. Jest na to jakiś sposób, da się coś z tym zrobić?

Dziękuję i pozdrawiam.
Jarosław
Posty: 26
Rejestracja: 20 lis 2013, 11:10
Kontaktowanie:

Re: Wyrwane wkręty z zawiasu.

Postautor: Jarosław » 28 mar 2014, 18:53

Witam
dobrze by było zrobić wklejkę. Wywiercić większy otwór w miejscu wkręta. Dobrać odpowiednio dopasowane wiertło koronkowe tak aby średnica wyciętego okręgu była podobna do średnicy otworu. Po wycięciu wiertłem koronkowym wkleić wyciętą wklejkę. Trzeba pamiętać o tym że, wilgotność drewna wklejanego musi być taka sama jak szafki aby nic nie pękło. po wklejeniu wyrównać wklejkę i można wkręcić wkręt drugi raz. Wymaga to troche pracy ale ponowne mocowanie jest bardzo pewne.
Specjalista ds. technologii drewna w firmie Made of Wood Group
www.zrobionezdrewna.pl
waleria35
Posty: 15
Rejestracja: 19 gru 2014, 6:52

Re: Wyrwane wkręty z zawiasu.

Postautor: waleria35 » 30 mar 2015, 5:00

A nie orientujecie się może czy takie części cnc jak tutaj są dobrej jakości? w ogóle zamawialiście jakieś ich produkty już może?
Razberltis
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2015, 6:38

Re: Wyrwane wkręty z zawiasu.

Postautor: Razberltis » 31 lip 2015, 6:41

Da radę to naprawić musiałbyś na nowo dziury nawiercic obok i nowe zawiasy wmontować w miejsce starych, też miałem podobny problem potem to dobrze działa.
[font=Menlo, Monaco, Consolas, 'Courier New', monospace]        żaluzje drewniane 25 mm[/font]
Meble_Stalowe
Posty: 6
Rejestracja: 05 sie 2015, 13:10
Kontaktowanie:

Re: Wyrwane wkręty z zawiasu.

Postautor: Meble_Stalowe » 07 sie 2015, 7:06

Dlatego dużo lepsze są meble stalowe, bo w nich praktycznie takie uszkodzenia nie występują;p

Wróć do „Meble sosnowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości