Meble woskowane Hacienda - nowości

Wszystko o meblach z drewna sosnowego.
Mateusz
Posty: 40
Rejestracja: 02 lip 2013, 15:07
Kontaktowanie:

Meble woskowane Hacienda - nowości

Postautor: Mateusz » 26 kwie 2014, 6:44

Witam.

Postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i w kolekcji Hacienda dodaliśmy kilka modyfikacji.

Pierwszą zmianą jest możliwość zamówienia wersji z prowadnicami przy szufladach. Mogą to być do wyboru:
- prowadnice rolkowe,
- prowadnice na pełny wysuw,
- prowadnice na pełny wysuw, z dociągiem,
- prowadnice na pełny wysuw, z hamulcem,
- prowadnice na pełny wysuw, otwierane na dotyk.

Druga zmiana, to transport mebli hacienda w elementach. Od teraz meble z tej kolekcji mogą być wysyłane w paczkach.

Meble z kolekcji Hacienda to meble woskowane w stylu retro, które swym postarzanym wyglądem przypominają meble kolonialne sprzed kilkunastu lat.
http://www.zrobionezdrewna.pl/kolekcja-hacienda
Załączniki
hacienda_0006.jpg
Kolekcja Hacienda
hacienda_0024.jpg
Kolekcja Hacienda
hacienda_0013.jpg
Kolekcja Hacienda
hacienda_0003.jpg
Kolekcja Hacienda
Fabryka mebli drewnianych
www.zrobionezdrewna.pl
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Meble woskowane Hacienda - nowości

Postautor: aneta_b » 06 maja 2014, 6:22

Trzeba przyznać, że bardzo estetycznie prezentują się te meble :) Ale jednak najbardziej będą pasować do wnetzr stylowych, właśnie w takim stylu „kolonialnym”. Wyglądają na solidne, więc myślę, że jakość też jest bez zarzutu :)
`Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.`
żabcia123
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwie 2014, 11:19

Re: Meble woskowane Hacienda - nowości

Postautor: żabcia123 » 25 cze 2014, 18:39

Meble nie prezentują się źle, ale jakoś nie są w moim stylu. Mało estetyczne się wydają, takie brudnawe. Wolę te z oferty sklepu Obrazek bo prezentują się nie tylko ładnie, ale i solidnie.
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Meble woskowane Hacienda - nowości

Postautor: aneta_b » 30 cze 2014, 6:26

A ja jakoś nie jestem fanką drewnianych łóżek, owszem ten modele dziecięce są super, ładne i w ogóle solidnie wykonane, ale dla siebie raczej bym zamówiłam łóżko z metalowymi prętami, z materacem, jedynie stelaż mógłby być drewniany. Takie mam gusta, no cóż :wink:
`Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.`

Wróć do „Meble sosnowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości