Materace lateksowe?

Łóżka, komody, szafy, nakastliki, toaletki... Twoja wymarzona sypialnia.
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Materace lateksowe?

Postautor: aneta_b » 05 sty 2016, 21:30

A jakie są lepsze materace? Coś jest lepsze-gorsze czy to bardziej kwestia preferencji na przykład twardości? 
`Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.`
FraneKC
Posty: 6
Rejestracja: 08 mar 2016, 12:05
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Materace lateksowe?

Postautor: FraneKC » 08 mar 2016, 13:16

Okej, a jeśli ktoś ma dyskopatię i np. bardzo szkodzi fakt, że materace szybko się wgniatają, bo chodzi o to, żeby okolice bolące (krzyż, lędźwia) nie zapadały się, bo to właśnie boli, ale właśnie, żeby materac jakoś dopasowywał się do kształtu pleców?
Bo jeśli on jest sztywny, to osoby z taką wadą (zaliczam się, więc doświadczam tego co noc) i tak będzie to bolało.
Lateks będzie tu pomocny?
Zgłębiam budownictwo zgodne z naturą, nie jej przeciwne. Kocham materiały naturalne, a także energię odnawialną. Więcej informacji na ten temat: baza wiedzy firmy http://elve.pl/
Vefarzafs
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2016, 7:39

Re: Materace lateksowe?

Postautor: Vefarzafs » 23 mar 2016, 7:40

Polecam - łóżko półkotapczan i do tego materace lateksowe na pewno będzie wygodniej spać na takim czymś.
ankka388
Posty: 6
Rejestracja: 07 kwie 2016, 21:36

Re: Materace lateksowe?

Postautor: ankka388 » 10 kwie 2016, 17:19

Są lepsze i gorsze materialy na meterace. lateks jest akurat kiepski, bo nie przepuszcza powietrza. Najlepsze są srednie materace pod względem twardosci, no i z materiału dobrej jakości. rok temu kupilismy materac perDomire w sklepie Serene z Wawy i jednak dobrą jakosc od razu się czuje i docenia :)
Warfbbnars
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2016, 7:42

Re: Materace lateksowe?

Postautor: Warfbbnars » 20 kwie 2016, 7:43

[font=Menlo, Monaco, Consolas, 'Courier New', monospace] Polecam - materace warszawa warto sobie ogarnać ten temat i kupić do sypialni solidne łóżko oraz materace. Ja właśnie muszę kupić teraz sobie takowy.
[/font]
oliwia08
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2016, 10:56

Re: Materace lateksowe?

Postautor: oliwia08 » 27 kwie 2016, 11:29

Ja ostatnio kupiłam z ikei średniotwardy piankowy i jestem bardzo zadowolona. 
Czy torby reklamowe to już przeżytek? 
Rogaw
Posty: 7
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:51

Re: Materace lateksowe?

Postautor: Rogaw » 29 cze 2016, 11:58

Materac lateksowy jest dla osoby z problemami np. z kręgosłupem albo dla osób bardzo wymagających, jeśli chodzi o spanie. Obecnie i materace piankowe i sprężynowe są dość dobrze wykonane. Nie trzeba wydawać zbyt dużo pieniędzy, żeby móc sobie pozwolić na dobrą jakość. Ja od roku mam materac piankowy i jestem bardzo zadowolony. Jest twardszy niż sprężynowy i jak dla mnie bardziej wygodny. Wcześniej dość długo spałem na rozkładanej wersalce. Myślałem, że nie będzie zbyt dużej różnicy, ale na takim prawdziwym materacu śpi się o wiele lepiej :)   I na sam początek lepiej zacząć od tańszego modelu, a potem w miarę potrzeb wymierać droższe.
karii
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2016, 12:23

Re: Materace lateksowe?

Postautor: karii » 24 sie 2016, 12:24

bardziej wam polecam wygodne materace piankowe kraków. sam korzystam i jestem zadowolony. o niebo lepiej wypadają w stosunku do lateksowych.
Gafekritos
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2016, 6:55

Re: Materace lateksowe?

Postautor: Gafekritos » 20 wrz 2016, 6:56

Nie ma to jak materace termoelastyczne warto właśnie sobie takie kupić na zimę są idealne ale nie tylko ja używam ich od dawna i powiem wam że jestem zadowolony.
ferencel
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2016, 12:28

Re: Materace lateksowe?

Postautor: ferencel » 28 paź 2016, 12:39

Jak dla Mnie to chyba lepszy sprężynowy. Dobrze dopasowuje się do ciężaru ciała. Niedawno właśnie przeszedłem z pianki na sprężynę i jak dla Mnie jest lepszy, ale to oczywiście moje zdanie i nie neguje tych którzy wybierają piankowy, czy lateksowy. Co do marek, to jest teraz dość duży wybór. Ja kupiłem z hildinga po namowie rodziców, którzy też go mają. Wcześniej miałem taki zwykły z sieciówki, nie powiem nie spało się źle, ale bez porównania z tym. Mam nadzieję, że posłuży Mi parę dobrych lat.

Wróć do „Meble do sypialni”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości