Meble do kuchni aranżacje

Kredensy, komody, stoły kuchenne, krzesła, szafki kuchenne... Meble do jadalni i kuchni.
Franciszka
Posty: 8
Rejestracja: 06 paź 2014, 12:34

Re: Meble do kuchni aranżacje

Postautor: Franciszka » 06 paź 2014, 12:41

marcin37 pisze:Mnie się bardzo podobają kuchnie drewniane i jadalnie z poniższych zdjęć. Mają w sobie coś magicznego.:smile: Szczególnie dwie pierwsze jadalnie sprawiają, że serce szybciej bije.:smile: Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.zrobionezdrewna.pl.


Strasznie podoba mi się kuchnia drewniana 1 :smile:
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Meble do kuchni aranżacje

Postautor: aneta_b » 10 paź 2014, 6:29

Tak połączenie bieli i czarnego, zwłaszcza w kuchni to doskonały pomysl na nowoczesną aranżację. Sama przymierzam się do remontu kuchni i właśnie o takim kontraście czarny-biały myślę. Płytki kafelkowe są nawet w biało czarne wzory. W ogóle to nic trudnego tak urządzić kuchnię, a efekt jest rewelacyjny!
`Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.`
jolam
Posty: 14
Rejestracja: 28 lip 2014, 10:27

Re: Meble do kuchni aranżacje

Postautor: jolam » 20 paź 2014, 12:01

zgadzam się z Anetą, czerń + biel dodają kuchni charakteru i mogą stworzyć naprawdę ciekawą i nowoczesną aranżację. Aby było jeszcze bardziej oryginalnie warto postawić na  kuchnie na wymiar szczecin , które dodatkowo podkreślą nasz indywidualny styl.
just12345
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2014, 14:41

Re: Meble do kuchni aranżacje

Postautor: just12345 » 04 gru 2014, 14:44

Jesteśmy firmą o ugruntowanej renomie, istniejemy na rynku od 60 lat. Z naszych usług skorzystało wiele osób, firm, co świadczy o naszym profesjonalizmie. Zajmujemy się aranżacją kuchni, wykończeniem, meblami.
Nasze usługi są poparte wieloletnim doświadczeniem, dokładnością, a także gwarancję najwyższej jakości. Współpracujemy z wieloma stabilnymi producentami, którzy dokładają staranności, aby meble były zarówno piękne, jak i funkcjonalne. Na nasze produkty dajemy 5 letnią gwarancję, zaś na zawiasy dożywotnią.
Kris642
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2015, 11:11

Re: Meble do kuchni aranżacje

Postautor: Kris642 » 19 sty 2015, 11:34

Ostatnio miałem okazję skorzystać z usług firmy MebelSerwis. Siedziba jest w Warszawie, ale nie było problemu z realizacją projektu w Łodzi. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę, czas realizacji jest jak najbardziej w porządku również ceny. Kto będzie zainteresowany to niech sobie sprawdzi również tą firmę.
kossa
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2015, 10:37

Re: Meble do kuchni aranżacje

Postautor: kossa » 19 sty 2015, 12:23

Mi się podobają meble w stylu skandynawskim i to jest totanie mój styl. Jak będę urządzała kuchnię no na pewno będę się kierowała inspiracjami właśnie w stylu skandynawskim.
Im mniej rzeczy w kuchni tym jest bardziej przestronna i przy okazj też funkcjonalna.
waleria35
Posty: 15
Rejestracja: 19 gru 2014, 6:52

Re: Meble do kuchni aranżacje

Postautor: waleria35 » 18 lut 2015, 9:33

A macie nad blatami w kuchni jakieś ledy?nie wiem czy takie  lampy paulmann bez problemu można zamontować w takich drewnianych meblach?
aneta_b
Posty: 58
Rejestracja: 16 kwie 2014, 7:25

Re: Meble do kuchni aranżacje

Postautor: aneta_b » 23 lut 2015, 9:27

Ja mam meble od Stokana i jestem bardzo zadowolona. Bardzo zależało mi na funkcjonalności mojej kuchni, bo jestem milośniczką gotowania :)
`Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.`
Buuli
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2015, 1:55

Re: Meble do kuchni aranżacje

Postautor: Buuli » 11 maja 2015, 3:03

Jest tyle nowych aranżacji na kuchnie, że i ja postanowiłem nie co odświeżyć swoją. Po wyprowadzce na nowe mieszkanie zamawialiśmy kuchnie na wymiar co było dość kosztowne, więc teraz zdecydowaliśmy się tańszym kosztem odnowić swoją kuchnie.Znaleźliśmy lokalną firmę, która wykonała dla Nas frezowane fronty mebli kuchennych. Szybka i tania zmiana :) 
Meblarz
Posty: 6
Rejestracja: 17 cze 2015, 12:07

Re: Meble do kuchni aranżacje

Postautor: Meblarz » 18 cze 2015, 12:13

Ciężko połączyć otwartą kuchnię z salonem. Nagimnastykowałem się przy tym niesamowicie, od wyboru sofy do posadzki. Ale przede wszystkim skupiłem się na praktyczniej stronie salonu a mianowicie stoliku do kawy, z kuchni to tylko kilka kroków a nie będę musiał odkładać kubka na ziemię podczas oglądania serialu. Firma Mandallin ma bardzo szeroki wybór stolików drewnianych, sam wybrałem jeden z nich. Stoliki tej firmy są warte tej ceny, sami zobaczcie.

Wróć do „Meble do kuchni”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości