Wyposażenie do łazienki Jakiej firmy?

Drewno w łazience. Meble drewniane do łazienki.
tkr
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2017, 13:35

Wyposażenie do łazienki Jakiej firmy?

Postautor: tkr » 29 lip 2022, 10:20

8Witam, możecie polecić z jakich firm macie kolumny/zestawy prysznicowe oraz baterię do umywalki nadblatowej? I jakie umywalki nadblatowe polecacie
gella
Posty: 83
Rejestracja: 06 kwie 2017, 4:25

Re: Wyposażenie do łazienki Jakiej firmy?

Postautor: gella » 29 lip 2022, 10:50

Firm jest wiele, z uwagi na to, ze przeprowadziłam 2 remonty mieszkań i wybudowałam dom, miałam z wieloma do czynienia (w końcu urządziłam 5 łazienek....)
Excellent - bardzo dobra firma, ale baterie zwlaszcza czarne sa teraz niedostępne.... Podobno gdzies w okolicach września... Sama czekam żeby zamówić nablatowa i wannowa z serii Pi. Kolhman...tez super ale drogie... Natomiast takie z dobrych to podobno jeszcze valvex, deante..
Najwygodniejsza dla mnie jest umywalka nablatowa  i jeśli masz możliwośc to polecam zainwestować własnie w taką. Jesli wybierzesz odpowiednio duzą to nic nie będzie się rozchlapywało. A dzięki temu uzyskasz sporo miejsca na blacie na przechowywanie kosmetyków. 
Praktyczne sa takie marmurkowe:
Obrazek
Majer5
Posty: 198
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:00

Re: Wyposażenie do łazienki Jakiej firmy?

Postautor: Majer5 » 10 sie 2022, 11:50

Jeżeli szukasz wyposażenia łazienkowego, które będzie spełniało wszystkie Twoje oczekiwania w rozsądnej cenir, to koniecznie musisz zobaczyć ofertę Galerii Wnętrz Mera :)
Mają bardzo duży wybór artykułów :)
Ja zakupiłam tam całe wyposażenie łązienki włącznie z meblami i jestem bardzo zadowolona :)
Zobaczcie sami - https://mera.eu/pl/menu/baterie-lazienkowe-187
Ale kiedy straciłam nawet tę odrobinę nadziei, która zdążyła we mnie zakiełkować, wszystko wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.
Anastazja_p
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:17

Re: Wyposażenie do łazienki Jakiej firmy?

Postautor: Anastazja_p » 12 sie 2022, 5:22

Hej, jeśli chodzi o kabiny prysznicowe, to szczerze mogę polecić https://www.rkglass.pl/uslugi/kabiny-prysznicowe/ . Zamawialiśmy od nich kabiny i inne elementy do łazienki i jesteśmy mega zadowoleni. Wszystko pod wymiar, tak jak chcieliśmy, solidne wykonanie i efekt wow! Jeśli chodzi o baterie, to niestety sama długo szukałam idealnych, więc nie pomogę. Pozdrawiam serdecznie.

Wróć do „Meble do łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości