Szerokie łóżko – dwa węższe czy jeden szerszy materac?

Forum z przydatnymi i ciekawymi artykułami poświęconymi branży meblowej. Artykuły na temat stolarstwa, mebli drewnianych, polskich mebli, technologii drewna.
Karolina
Posty: 24
Rejestracja: 05 lip 2013, 7:16

Szerokie łóżko – dwa węższe czy jeden szerszy materac?

Postautor: Karolina » 10 sie 2015, 10:13

Szersze łóżko z oczywistych względów wybierają głównie pary i małżeństwa. Małżonkowie często różnią się cechami fizycznymi oraz preferencjami dotyczącymi twardości materaca czy jego budowy. Czy w takim przypadku komfort spania we dwójkę jest z góry skazany na porażkę, bo jedna ze stron musi odpuścić i dostosować się do potrzeb drugiej? Oczywiście, że nie! Wystarczy wiedzieć co zrobić, by wspólny sen był równie wygodny, jak spanie w pojedynkę. Sekret tkwi w odpowiednim doborze materaca lub materacy. Jeśli będziemy wiedzieć czym się kierować i na co zwrócić uwagę, bliskość drugiej osoby podczas snu nie będzie tylko odległym marzeniem, ale codzienną rzeczywistością.


Przeczytaj cały artykuł na stronie:
http://www.materacekolo24.pl/poradnik/s ... zy-materac

Obrazek
Materace M&K Koło foam
www.materacekolo24.pl
Majer5
Posty: 198
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:00

Re: Szerokie łóżko – dwa węższe czy jeden szerszy materac?

Postautor: Majer5 » 12 gru 2017, 8:12

Lepiej jedno a większe. Jeśli szukacie solidnego łóżka to zerknijcie na łóżka drewniane Visby
W ofercie wiele modeli również tych z materacami. A ceny bardzo korzystne 
Ale kiedy straciłam nawet tę odrobinę nadziei, która zdążyła we mnie zakiełkować, wszystko wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.

Wróć do „Artykuły - meble drewniane, technologia drewna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości